100% beszéd, 0% könyv módszerű angolnyelv-tanfolyam

Ha magabiztosan meg akarsz szólalni angolul, a Speak!-ben a helyed!

100% beszéd, 0% könyv módszerű angolnyelv-tanfolyam

Ha magabiztosan meg akarsz szólalni angolul, a Speak!-ben a helyed!

Te is évek óta tanulsz angolul, mégis inkább hallgatsz?

Az angolt legalább 1,5 milliárd földlakó beszéli valamilyen szinten.

Ugye vetted a lényeget: BESZÉLIK! A 100% beszéd, 0% könyv módszerüknek épp ez a lényege.

Igazi párbeszédek, valódi emberek között. Elméleti magyarázatok helyett gyakorlás és kommunikáció.

Akkor most ábrándozz egy kicsit, aztán még többet elárulunk!

Képzeld el, hogy lazán megpályázod azokat az állásokat, amelyekhez működő angol nyelvtudás kell. Mert biztos vagy benne, hogy már az angol nyelvű állásinterjún olyan fesztelenül társalogsz, mintha mindig is ezt csináltad volna. A felturbózott angollal a tuti állás vagy az előléptetés nem csak álom többé.

Képzeld el, hogy feltalálod magad mindenütt, ahol angol nélkül eddig marslakónak néztek volna. Bárhol, bármilyen hétköznapi szituációban megered a nyelved. Szállást foglalsz, vásárolsz, útba igazítasz, ismerkedsz, barátkozol. Végre nem csak lesed, mi folyik az Instagramon, a LinkedInen vagy a gamerek között, de részt is veszel abban, ami érdekel.

Képzeld el, hogy könnyedén magadhoz ragadod a szót. (Az angol szót természetesen.) Végre hallják a hangodat a munkahelyi mítingeken, tréningeken. Bátran felemeled a telefont, lezseren ügyintézel reptéren, szállodában, bankban, bárhol.

Képzeld el, hogy eredetiben élvezheted kedvenc sorozatodat, könyveidet és igen, a szakirodalmat is. Kinyílik a világ, mert nem csak beiratkozni tudsz egy angol nyelvű online egyetemi kurzusra, de el is végzed. Mert érted, beszéled a nyelvet.

És most képzeld el azt is nyugodtan, hogy azt a pénzt, amit porosodó nyelvkönyvekre, izzasztó magánórákra kiadtál, inkább valami hasznosra költötted volna. (Lehet, hogy rég kitelt volna belőle egy londoni repjegy?)

Akkor most ábrándozz egy kicsit, aztán még többet elárulunk!

Képzeld el, hogy lazán megpályázod azokat az állásokat, amelyekhez működő angol nyelvtudás kell. Mert biztos vagy benne, hogy már az angol nyelvű állásinterjún olyan fesztelenül társalogsz, mintha mindig is ezt csináltad volna. A felturbózott angollal a tuti állás vagy az előléptetés nem csak álom többé.

Képzeld el, hogy feltalálod magad mindenütt, ahol angol nélkül eddig marslakónak néztek volna. Bárhol, bármilyen hétköznapi szituációban megered a nyelved. Szállást foglalsz, vásárolsz, útba igazítasz, ismerkedsz, barátkozol. Végre nem csak lesed, mi folyik az Instagramon, a LinkedInen vagy a gamerek között, de részt is veszel abban, ami érdekel.

Képzeld el, hogy könnyedén magadhoz ragadod a szót. (Az angol szót természetesen.) Végre hallják a hangodat a munkahelyi mítingeken, tréningeken. Bátran felemeled a telefont, lezseren ügyintézel reptéren, szállodában, bankban, bárhol.

Képzeld el, hogy eredetiben élvezheted kedvenc sorozatodat, könyveidet és igen, a szakirodalmat is. Kinyílik a világ, mert nem csak beiratkozni tudsz egy angol nyelvű online egyetemi kurzusra, de el is végzed. Mert érted, beszéled a nyelvet.

És most képzeld el azt is nyugodtan, hogy azt a pénzt, amit porosodó nyelvkönyvekre, izzasztó magánórákra kiadtál, inkább valami hasznosra költötted volna. (Lehet, hogy rég kitelt volna belőle egy londoni repjegy?)

Hogyan érjük el, hogy meg merj szólalni?

A 100% beszéd 0% könyv módszer nem csodaszer. (És nem is könyvek ellen vagyunk, általában semmi bajunk velük.)

Mi egyszerűen csak abban hiszünk, hogy a beszéd segítségével könnyebb a nyelvtanulás, mint csak könyvekből. Erre az egyszerű gondolatra építettük egyedi módszerünket, melyet az iskolánkban tanító nyelvtanárok évek óta nagy sikerrel alkalmaznak.

Felejtsd el, hogy „nincs nyelvérzéked”! De azt is felejtsd el, hogy egyik napról a másikra anyanyelvi szintre jutsz. Jobbat mondunk neked: kitartó munkával nagy önbizalmat szerezhetsz nálunk és soha többet nem akarsz láthatatlanná válni, ha angolul kell megszólalni.

Neked való a 100% beszéd, 0% könyv módszer?

Ha az alábbi kérdések közül legalább 1-re igen a válasz, ez a te módszered!

✔ Rég tervezed, hogy kezdesz végre valamit az angollal, ha már annyi éven át tanultad?

✔ Legszívesebben az asztalra csapnál, és azt mondanád: na, most volt elegem a kudarcokból?

✔ A hagyományos módszerekkel csak a szótárfüzeted vastagsága nőtt, nem a nyelvtudásod?

✔ Irigyled a zsíros állásokat azoktól, akik már az interjún bevágódnak laza angolságukkal?

✔ Szerinted is ciki a szinkronosat választani a filmekből, ha eredetiben is megérthetnéd őket?

✔ Szeretnéd, hogy ne csak papíron legyen jó az angolod?

Ha máris jönnél a Speak!-be, az első lépés a személyes szintfelmérés.

 

Neked való a 100% beszéd, 0% könyv módszer?

Ha az alábbi kérdések közül legalább 1-re igen a válasz, ez a te módszered!

✔ Rég tervezed, hogy kezdesz végre valamit az angollal, ha már annyi éven át tanultad?

✔ Legszívesebben az asztalra csapnál, és azt mondanád: na, most volt elegem a kudarcokból?

✔ A hagyományos módszerekkel csak a szótárfüzeted vastagsága nőtt, nem a nyelvtudásod?

✔ Irigyled a zsíros állásokat azoktól, akik már az interjún bevágódnak laza angolságukkal?

✔ Szerinted is ciki a szinkronosat választani a filmekből, ha eredetiben is megérthetnéd őket?

✔ Szeretnéd, hogy ne csak papíron legyen jó az angolod?

Ha máris jönnél a Speak!-be, az első lépés a személyes szintfelmérés.

 

Miben más a lézerpontos Speak! szintfelmérő?

A rosszul felmért tudással szinte biztos, hogy csak újabb kudarcra ítéled magad. (A nyelvtanulók 80%-a jár így!) A tippelgetős, bekarikázós teszteknél pedig még nulla nyelvtudással is el lehet érni némi eredményt, ennek sincs semmi értelme.

 • A Speak! szintfelmérő 95%-os pontossággal fel tudja mérni a nyelvtudásodat.
  Ez azért jó, mert azt jelenti, hogy diákjaink 92%-a sikeresen fejezi be a tanfolyamot.
 • A felmérés írásbeli és szóbeli is.
  A szintfelmérő értékelését képzett tanulási tanácsadóink végzik. Először egy tesztet kell kitöltened, majd négyszemközt átbeszélitek a válaszokat. Ezt egy rövid beszélgetés követi, majd tanácsadóink javaslatot tesznek a tanfolyami szintre.
 • Mindössze 1 órát vesz igénybe.
  Mégis az egész nyelvtanulásod sikere múlhat rajta. Még szerencse, hogy a Speak! szintfelmérője lézerpontosan megmutatja, hol állsz és hová kell eljutnod!
 • Nem csak mi tesztelünk téged, te is minket.
  Nem bújunk arctalan online tesztek mögé. Ha eljössz a szintfelmérésre, akkor személyesen is meggyőződhetsz kollégáink hozzáállásáról, a környezetről, a Speak!-légkörről.

Máris tudni akarod, hogy milyen szinten állsz? Várunk!

Nem csak beszélünk róla:
felelősséget is vállalunk a tanulásodért

%

beszéd garancia

%

tanulói elégedettség

Budapest 1. sz. beszédközpontú nyelviskolája

%

tankönyv guaranteed

Milyen élmény a 100% beszéd, 0% könyv módszerű angoltanfolyam diákjainknak?

Jelentkezz be a Speak! szintfelmérőre!

Töltsd ki az alábbi űrlapot. A szintfelmérés egész évben folyamatosan zajlik. A bejelentkezést követően a munkatársaink 3-5 munkanapon belül keresni fognak telefonon, hogy egyeztessenek veled egy időpontot a szintfelmérőre. Ha most regisztrálsz, akkor bónuszban letöltheted 5 nyelvtanulási mítosz c. tanulmányunkat. Az anyagból megtudhatod, hogy miért nem érted el eddig az angollal kapcsolatos céljaidat és mit kell tenned azért, hogy meg merj szólalni angolul.

*A csillaggal megjelölt mezőket kérlek ne hagyd üresen.

Speak! Nyelviskola

Share This