Bebetonozó szeminárium (BEBE): egy brutálisan hatékony eszköz, amivel sziklaszilárd lesz az angolod

Négy óra alatt bebetonozzuk a tudásodat, hogy soha többé ne aggódj azon, hogy elfelejted, amit eddig megtanultál

2017. június 30. | Speak! Nyelviskola

Bebetonozó szeminárium (BEBE): egy brutálisan hatékony eszköz, amivel sziklaszilárd lesz az angolod

Négy óra alatt bebetonozzuk a tudásodat, hogy soha többé ne aggódj azon, hogy elfelejted, amit eddig megtanultál

2017. június 30. | Speak! Nyelviskola

95% esélye van annak, hogy miután átfutottad ezt az oldalt, égni fogsz a vágytól, hogy gyere a júniusi Bebetonozó (BEBE) szemináriumra.

Tudod, hogy honnan tudom?

Onnan, hogy ezt az 1×4 órás, 120 órányi tanfolyami tananyagot magába sűrítő, betonkemény tréninget, a normál tanfolyami díjszabáshoz 95% kedvezménnyel szerezheted meg. (Nem elírás, tényleg ekkora kedvezményt kapsz, ha elég gyors vagy.)

Mit kell tudnod a megújult BEBE-ről 16 szóban?

✔ az eddigi legkeményebb tréningünk

✔ 10 800 másodpercnyi folyamatos beszéd

✔ 300+ résztvevő

✔ üvöltő sikersztorik

✔ 2017-ben először 6 (!) tudásszinten

Ami új, hogy a 2×4 órás tréninget elfeleztük, hogy csak egy pénteket kelljen szabaddá tenned és emészthetőbb legyen az anyag, és lefejlesztettük a kezdők bebetonozóját is, így A1-2-től C1-1-ig bármilyen szinten jelentkezhetsz a szemináriumra.

Ami nem változott: még mindig a BEBE a leghatékonyabb (és egyik legszórakoztatóbb) módja annak, hogy megerősítsd a megszerzett tudásodat.

Ez a brutálisan hatékony nyelvtanulás titka: 120 órányi tudásanyag – 4 órába sűrítve

A BEBE még mindig a legnagyobb tudássűrűségű tréningünk, hiszen két komplett tanfolyam anyagát betonozod be egyetlen alkalommal.

Az anyag olyan kemény, hogy csak azoknak engedjük meg a részvételt, akik drilleztek már korábban, mert a konkurenciához járókat hordággyal kellene hazavinni a tréning után.

Neked viszont meg se fog kottyanni, sőt, a BEBE után úgy fogod érezni magad, mint az a túrázó, aki egy fárasztó mászás után felér a hegytetőre, és a győztesek mosolyával az ajkán, büszkén hordozza körül a tekintetét a panorámán.

Vagyis elképesztően el fogsz fáradni, viszont valószínűleg olyan büszke leszel magadra és az angoltudásodra, mint még soha.

Egy családi mozizás áráért életre szóló tudást kapsz

A Bebetonozó szeminárium listaára 9 990 Ft. Ez azt jelenti, hogy minden (angolul) végigbeszélt másodperc 1 Ft-odba kerül. (Érted, 1 Ft, ami olyan kevés, hogy készpénzben konkrétan ki se lehet fizetni.)

Vagyis magunk közt szólva a rendezvény ára arcpirítóan kedvező.

A cseresznye a habostorta tetején az, hogy még ezt az árat sem kell megfizetned azért, hogy a tiéd legyen az eddigi legerősebb tréningünk. (Csak akkor, ha olyan lusta vagy figyelmetlen voltál, hogy nem olvastál el idáig, és már bezártad az oldalt.)

Ha június 28-ig (hétfő) kifizeted a jegyedet, akkor levonunk még 3 000 Ft-ot az árból, így 6 990 Ft-ért égetheted be hosszú évekre a tudásodat.

Legális, hogy ennyire olcsó legyen ez a tréning?

Konkrétan meg kellene tiltania a versenyhivatalnak, hogy padlóáron adjunk egy olyan tréninget, amiről ilyen visszajelzéseket adtak a társaid:

 „Brutál jó volt, és az anyag, amit kaptunk, very cool!!!!! Minden pénzt megér, sokkal többet, mint amibe került!!!! Imádom, aki kitalálta és meg is csinálta.” (Kleofás Marianna)

„Ha fel akarod pörgetni magad, és azt szeretnéd, hogy az eddig tanultakat lazábban, spontánabban tudd használni, gyere el a BEBE-re. És persze, ha szeretnéd közben jól is érezni magad, mert jó a hangulat, ami sosem baj.” (Schmidt Renáta)

„Nagyon hasznos volt a szeminárium. Háááát… sajnos értek meglepetések. Nagyon gyorsan felejt az ember, jó volt felidézni, beégetni, bebetonozni ezeket a rég tanult mondatokat, kifejezéseket, szerkezeteket. Köszönöm szépen.” (Szauber Erika)

„Azért ajánlom a BEBE-t, mert valóban nagyon erősen rá lehet gyúrni nem feltétlenül csak a szerkezetekre, hanem a kifejezésekre is. A hangulat fantasztikus volt, csak ajánlani tudom.” (Csóka Tibor)

„Szuper volt a szeminárium. Nagyon jó volt együtt dolgozni a társakkal. Mindenkinek ajánlom, mert az eddig tanultakat újra elővéve rögzülnek a nyelvtani szerkezetek és a szavak. Nagyon köszönöm a tanárunknak a sok segítséget. Fárasztó volt, de gyertek.” (Patrik Pirk Mónika)

„Ha azt akarod, hogy teljesen lefáraszd az agyad az angollal, és még napokig az angol mondatokon kattogj, akkor gyere a BEBE-re. Ami garantált: több száz angol mondat; fejzsongás; utána nem kell altatni. Amúgy szuper volt.” (Gábor Anna)

A lényeg: egy listaáron kb. 150 000 Ft-ba kerülő tudásanyagot, több mint 90%-os kedvezménnyel, egy kétszemélyes éttermi ebéd áráért kaphatsz meg.

Már szinte le se akarom írni, hogy bónuszban még 3 000 Ft-ot áttehetsz a zsebünkből a sajátodba, ha június 28-ig lecsippantod a kártyádat ezen az oldalon.

Ha most azon gondolkodsz, hogy ennél már nem lehet jobb, akkor kapaszkodj meg a szék karfájában, mert van egy még arcpirítóbban kedvező ajánlatom.

A legjobbat a végére hagytam

Ha írsz rólunk egy nyilvános értékelést a Google+-on, akkor féláron (4 990 Ft) jöhetsz a tréningre. Az értékelést a legegyszerűbben úgy tudod megírni, ha beütöd a Google keresősávjába azt, hogy „Speak! Nyelviskola” és az „Írja meg véleményét” gombra kattintasz.

A véleményíráshoz be kell jelentkezned a Google fiókodba (pl. a Gmail-be).

A legkedvezőbb árat csak akkor kaphatod meg, ha június 28-ig kifizetted a tréninget, és megírtad az értékelést.

A kedvezményes jelentkezésig hátralévő idő:

Nap

:

Óra

:

Perc

:

Mp

A kedvezményes jelentkezésig hátralévő idő:

Nap

:

Óra

:

Perc

:

Mp

Hasznos információk, ha jössz a tréningre:

Időpont: június 30 (péntek), 17:00 – 20:15

Helyszín: Speak! Nyelviskola (Klapka utca 11.)

Maximális létszám: csoportonként 16 fő (egy szintre pedig csak egy csoportot terveztünk be)

„Milyen tudásszinttől érdemes jelentkezni?”

6 különböző szinten is indítunk csoportokat az újrakezdőtől haladóig, ezért ha nem teljesen kezdő (A1-1) csoportba jársz, bátran jelentkezhetsz a tréningre.

„Mit hozzak magammal?”

Egy tollat, hogy legyen mivel jegyzetelned, és sok folyadékot, mert rengeteget fogsz beszélni – a többit mi intézzük 🙂

Jelentkezz itt és most a Bebetonozó szemináriumra (BEBE)

Ha a narancssárga, vagy piros gombra kattintasz, akkor a Borgun oldalán, 2 perc alatt, biztonságosan kifizetheted a kártyáddal a tréninget. (Megspórolsz egy utat az ügyfélszolgálatunkra, és bebiztosítod a helyed a rendezvényen.)

Ha szereted személyesen intézni a pénzügyeket, és belefér az idődbe, akkor ugorj be a Speak! ügyfélszolgálatára (Klapka utca 11.), és fizesd be készpénzben, vagy bankkártyával a tréninget.

Miért online bankkártyás fizetési megoldást használunk? Mert biztonságos, könnyű, kényelmes és gyors. A kártyaadataidat a Borgun kezeli, mi csak az átutalásról kapunk értesítést, és végül egy védett útvonalon fut be hozzánk az átutalt összeg.

A vásárlás a „Fizetés” gomb megnyomása előtt bármikor, következmények nélkül megszakítható. A vásárló a 45/2014. (II.26.) Kormányrendelet 29. §. (1) l) bekezdése alapján az elállási jogát illetve felmondási jogát nem gyakorolhatja, ha a rendezvényre szóló belépőjegy egy adott időpontra (adott napra, határnapra) szól. Ebben az esetben a szolgáltatónak nem áll módjában sem a belépőjegyet visszaváltani, sem a vásárlás értékét visszatéríteni (az előadás, program elmaradása esetének kivételével).

Ez azt jelenti, hogy a megvásárolt jegyek nem válthatók vissza, másik időpontra történő átváltásáról viszont a Speak! ügyfélszolgálatain érdeklődhetsz.

Ha most is nálunk tanulsz, akkor Váli Áginál (speakman5@speaknyelviskola.hu), ha korábban jártál hozzánk angolra, akkor pedig Kocsis Briginél (speakman4@speaknyelviskola.hu) kaphatsz részletes tájékoztatást

Jelentkezz itt és most a Bebetonozó szemináriumra (BEBE)

Ha a narancssárga, vagy piros gombra kattintasz, akkor a Borgun oldalán, 2 perc alatt, biztonságosan kifizetheted a kártyáddal a tréninget. (Megspórolsz egy utat az ügyfélszolgálatunkra, és bebiztosítod a helyed a rendezvényen.)

Ha szereted személyesen intézni a pénzügyeket, és belefér az idődbe, akkor ugorj be a Speak! ügyfélszolgálatára (Klapka utca 11.), és fizesd be készpénzben, vagy bankkártyával a tréninget.

Miért online bankkártyás fizetési megoldást használunk? Mert biztonságos, könnyű, kényelmes és gyors. A kártyaadataidat a Borgun kezeli, mi csak az átutalásról kapunk értesítést, és végül egy védett útvonalon fut be hozzánk az átutalt összeg.

A vásárlás a „Fizetés” gomb megnyomása előtt bármikor, következmények nélkül megszakítható. A vásárló a 45/2014. (II.26.) Kormányrendelet 29. §. (1) l) bekezdése alapján az elállási jogát illetve felmondási jogát nem gyakorolhatja, ha a rendezvényre szóló belépőjegy egy adott időpontra (adott napra, határnapra) szól. Ebben az esetben a szolgáltatónak nem áll módjában sem a belépőjegyet visszaváltani, sem a vásárlás értékét visszatéríteni (az előadás, program elmaradása esetének kivételével).

Ez azt jelenti, hogy a megvásárolt jegyek nem válthatók vissza, másik időpontra történő átváltásáról viszont a Speak! ügyfélszolgálatain érdeklődhetsz.

Ha most is nálunk tanulsz, akkor Váli Áginál (speakman5@speaknyelviskola.hu), ha korábban jártál hozzánk angolra, akkor pedig Kocsis Briginél (speakman4@speaknyelviskola.hu) kaphatsz részletes tájékoztatást

Share This