Miért szeretnek nálunk dolgozni a munkatársaink?

Mert jófejek vagyunk. Profik. Vidámak. Elszántak. Vállaljuk a kihívásokat. És a diákjainkért a falon is átmegyünk. (Nem a tulajdonosok diktálták ezt a szöveget: csekkold a videót.)

Te is ilyen „mosolygósan világmegváltós”-típus vagy?

Akkor csatlakozz hozzánk oktatásszervezőként, és együtt megtanítjuk angolul beszélni Magyarországot!

Aktuális állásajánlatunk: back office munkatárs

Te vagy a mi emberünk, ha:

– Türelmes és precíz vagy, odafigyelsz a részletekre, és képes vagy kontroll alatt tartani a munkádat.
– A problémákra megoldásokat és nem kifogásokat keresel.
– Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (jó barátod az excel).
– A legrosszabb napodon is el tudsz mosolyodni, ha sikerül pontot tenni egy feladat végére.
– Képes vagy átlátni komplex problémákat, és nem ijedsz meg a nagy körültekintést igénylő feladatoktól.
– Szenvedélyesen szeretnél segíteni az embereknek megoldani életük egyik legnagyobb problémáját.
– Szeretsz, tudsz és akarsz is egy csapatban játszani másokkal.
– Határozott, kommunikatív, nyitott személyiségnek tartod magad.
– Főállást keresel (heti 40 óra) és hosszútávra tervezel.

Amire tőlünk számíthatsz:

– A tanfolyamok adminisztratív támogatásával, szervezésével kapcsolatos feladatokra.
– Heti és havi szintű tervezési és logisztikai feladatokra.
– Stabil munkahelyre, óraműpontossággal érkező fizetésre, professzionális munkakörülményekre.
– Támogató menedzsmentre, heti szintű képzésekre, a problémamegoldó képességed gyors fejlődésére.

Ez a munka nem csak az excelezésről szól (de arról is). Ha nálunk fogsz dolgozni, Te lehetsz egy folyamatosan fejlődő nyelviskola információs szupersztrádájának „forgalomirányítója”.

Amire mindenképpen szükséged lesz a jelentkezéshez:

1. Jó kommunikáció képesség, precizitás, jó problémamegoldó képesség.

2. Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, amit az oldal alján található űrlapon keresztül juttathatsz el hozzánk.

3. Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, amit a leendő főnököd le is fog tesztelni.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkába állás kezdete: sok a diák, sok a csoport, szóval amint lehet 🙂

Jelentkezési határidő: 2017. május 15. (hétfő)

Mit mond Adél, milyen a Speak!-ben dolgozni?

„A Speak!-et pozitív hangulat és szakmai profizmus jellemzi.

Semmi olyasmit nem kérnek rajtad számon, ami nem a te feladatod, vagy amiről nem kaptál világos utasítást. Egy fiatal és pörgős csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki jól kijön egymással, a kollégák tisztelik és segítik egymást, bármikor bátran kérdezhetsz és egy emberként dolgozunk együtt a diákokért.”

(Rausch Adél, oktatásszervező)

Néhány jellemző kép rólunk 🙂

Épül a tankönyvtorony

Adománygyűjtés a Baptista Szeretetszolgálattal

Night out

Goodbye Klapka 1, welcome Klapka 11!

A mosoly nálunk alapvető munkaeszköz 🙂

A tanáraink nem csak profik, hanem imádnivalóak is

• Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.