Kick start („Kezdőrúgás”): lendülj bele a nyelvtanulásba

90 perc, ami nem csak az angoltanulási szokásaidat, hanem a jövődet is megváltoztathatja. Görgess a részletekért.

2017. szeptember 11. | Speak! Nyelviskola

Már tudod, hogy szükséged van az angolra.

Szembesülsz vele a családi nyaraláson, az egyetemi felvételin, a céges meetingeken, amikor állásajánlatok között válogatsz, vagy térképpel a kezében elindul feléd egy turista a Deák téren.

Egyre cikibb, hogy gombóc van a torkodban, mert nem mersz, vagy nem tudsz megszólalni angolul.

Érzed, hogy tenned kéne valamit.

De mit? Hogyan csináld? Merre indulj el egyáltalán?

90 perc alatt megkapod a kezdőlökést, hogy profi nyelvtanulóvá válj
Összeraktunk neked egy 1,5 órás tréninget, amivel örökre elfelejtheted a gyomorgörcsös angoltanulást, felrobbanthatod a tanulásod útjában álló akadályokat, és elindulhatsz a magabiztos nyelvtudás felé vezető úton.
A tréning nyomokban sem tartalmaz fölösleges elméleti magyarázatokat, vagy tanulástechnikai bullshitet.

Viszont percenként két „aha-pillanatod” lesz, rengeteg gyakorlati tanácsot fogsz kapni a tanuláshoz.

A tréning végére pontosan tudni fogod, hogy mit kell tenned azért, hogy megtanulj angolul beszélni.

Ezt a három dolgot garantáltan megkapod a tréningen:

  1. Megtudod, hogy most kb. milyen szinten van az angoltudásod.
  2. Eláruljuk a „titkot”, hogyan tanítottunk meg az elmúlt 3 évben 3000+ diákot angolul beszélni, és hogyan leszel te is profi nyelvtanuló.
  3. Kapsz egy testre szabható, komplett nyelvtanulási edzéstervet, amivel célbaveheted, és el is érheted a magabiztos nyelvtudást.
90 perc alatt megkapod a kezdőlökést, hogy profi nyelvtanulóvá válj
Összeraktunk neked egy 1,5 órás tréninget, amivel örökre elfelejtheted a gyomorgörcsös angoltanulást, felrobbanthatod a tanulásod útjában álló akadályokat, és elindulhatsz a magabiztos nyelvtudás felé vezető úton.
A tréning nyomokban sem tartalmaz fölösleges elméleti magyarázatokat, vagy tanulástechnikai bullshitet.

Viszont percenként két „aha-pillanatod” lesz, rengeteg gyakorlati tanácsot fogsz kapni a tanuláshoz.

A tréning végére pontosan tudni fogod, hogy mit kell tenned azért, hogy megtanulj angolul beszélni.

Ezt a három dolgot garantáltan megkapod a tréningen:

  1. Megtudod, hogy most kb. milyen szinten van az angoltudásod.
  2. Eláruljuk a „titkot”, hogyan tanítottunk meg az elmúlt 3 évben 3000+ diákot angolul beszélni, és hogyan leszel te is profi nyelvtanuló.
  3. Kapsz egy testre szabható, komplett nyelvtanulási edzéstervet, amivel célbaveheted, és el is érheted a magabiztos nyelvtudást.

Szia, Dunay Péter vagyok, és én leszek az edződ.

Dunay Péter vagyok, a Speak! Nyelviskola alapítója, szakmai vezetője, és a Kick start („kezdőrúgás”) tréning előadója.

Több mint 20 éve foglalkozom angoltanítással, és 3 éve vezetem a szakmai munkát a Speak! Nyelviskolában. Ez idő alatt több ezer embernek mutattam meg, hogyan lehet sokat beszélve, nyilvános szereplés és tankönyvek nélkül megtanulni angolul beszélni.

A Kick start rendezvény trénereként, két évtized, több tízezer órányi tanítási tapasztalatával fogok segíteni neked összerakni azt a személyre szabott, nyelvtanulási edzéstervet, amivel elérheted az angollal kapcsolatos céljaidat.

Így fogod érezni magad a Kick start tréningen

„Köszönöm a lehetőséget! Hihetetlen, hogy Péter mindenki nevét tudta 😊 A motiváció fejbevágó volt, sajnálom, azt a sok-sok időt, amit eddig helytelenül fordítottam az angoltanulásra. Hol tarthatnék már, ha előbb megtudom ezeket, amik ma elhangzottak?!” (Asztalos Gabi)

„A fejfájásom ellenére jól éreztem magam 😊 Tetszett a közvetlen hangulat, a gyakorlatias példák és az oldott hangulat. Úgy láttam, hogy mindenkit sikerült bevinned a beszélgetésbe, ez már megad egy sikerélményt az embereknek, főleg azoknak, akik visszahúzódóbbak. Érdekes volt végre leírva látni, hogy nem jó úton halad az átlagos oktatás, és örülök annak, hogy vannak emberek, akik változtatni szeretnének ezen! Várom az első órát! 😊” (Varga Balázs)

„Kellett, hogy szembe nézzek a valósággal. Jó, hogy megtudtam, milyen szinten vagyok jelenleg. Az előadás motivált, hogy elkezdjek újra aktívabban foglalkozni az angollal. Az előadó jó volt és érdekesen adta elő a mondandóját. Hatásosan és összeszedetten fogalmazta meg a valóságot, és azt, hogy mit is kell változtatni, hogy elérjük a céljainkat!” (Kovács Klaudia)

„A „seggberúgás” megtörtént. Soha nem értettem, hogy annyi energia beleadása után miért hagytam abba minden képzést csalódottan. Ha a valós életben szembe kerültem valakivel, változó volt, hogyan tudtam reagálni. A semmitől az egy-két órás beszélgetésig sok minden volt. A mai tréning új utat nyithat meg és reménnyel töltött fel. Ezek szerint van még remény 😊 Péter szuper előadó, egyszer sem kalandoztam el, ez nálam nagy dolog! Az előadásmód emberi volt, érthető, előremutató. Kíváncsi vagyok a lehetőségekre. Köszönöm!” (Tóth Adri)

„Áramlott az energia, lendületes volt az előadás! A tréning interaktív mivolta jól működött!” (Boriné Dúzs Angelika)

„Érdekes, gondolatébresztő volt az előadás! Tetszett, hogy az előadó gyakran alakított ki párbeszédet a résztvevőkkel. Szemléltető példákkal lett alátámasztva a lényeges mondanivaló! Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt számomra. Szóval, jól éreztem magam, gratulálok az előadónak a színvonalas teljesítményért!” (Zaymus Vince)

„A hallottak megerősítettek abban, amit a nyelvtanulás módjáról gondoltam. Hasznos „rúgás” volt, köszönöm.” (Brán Antal)

Szia, Dunay Péter vagyok, és én leszek az edződ.

Dunay Péter vagyok, a Speak! Nyelviskola alapítója, szakmai vezetője, és a Kick start („kezdőrúgás”) tréning előadója.

Több mint 20 éve foglalkozom angoltanítással, és 3 éve vezetem a szakmai munkát a Speak! Nyelviskolában. Ez idő alatt több ezer embernek mutattam meg, hogyan lehet sokat beszélve, nyilvános szereplés és tankönyvek nélkül megtanulni angolul beszélni.

A Kick start rendezvény trénereként, két évtized, több tízezer órányi tanítási tapasztalatával fogok segíteni neked összerakni azt a személyre szabott, nyelvtanulási edzéstervet, amivel elérheted az angollal kapcsolatos céljaidat.

A Kick start tréningig hátralévő idő:

Nap

:

Óra

:

Perc

:

Mp

A Kick start tréningig hátralévő idő:

Nap

:

Óra

:

Perc

:

Mp

1 990 Ft-ért olyan edzéstervet kapsz, amivel a legtöbbet hozhatod ki az angolodból

Ez nem egy hagyományos angolóra. (Nem is kell majd angolul beszélned.)

Sokkal több annál.

Ez a tréning hozza meg számodra azt az áttörést a nyelvtanulásban, amire egész életedben vártál: hogy végre valaki megmondja mit kell tenned azért, hogy meg tudj szólalni angolul.

Át fog segíteni a holtponton, amin eddig egyetlen módszer, tanár, nyelviskola, tankönyv, vagy online alkalmazás sem tudott átvinni.

És csak fele annyiba kerül, mint egy végigunatkozott, magyarázós magánóra.

Tényleg jelképes jegyár

A jegyár (1 990 Ft) csak a rendezvény költségeit fedezi – ezen a tréningen nem szoktunk keresni (sőt van, amikor nullszaldóra sem jön ki).

Ezt a rendezvényt nem a pénzért, hanem érted csináljuk. Mert azt szeretnénk, hogy minél előbb megtanulj angolul beszélni – függetlenül attól, hogy végül minket választasz-e edzéspartnernek.

Jelentkezz minél hamarabb, mert egyrészt két hét múlva hétfőn lesz a tréning, másrészt általában akkora a túljelentkezés, hogy idő előtt leállítjuk a kampányt.

Hasznos információk, ha jössz a tréningre:

Időpont: augusztus 28., 17:30

Helyszín: Speak! Nyelviskola (Klapka utca 11.)

Maximális létszám: 30 fő (a jelentkezéseket érkezési sorrendben fogadjuk el)

Mit hozz magaddal?

Jó kedvet és nyitott fület 🙂 Tollal, papírral, és sok tudással mi készülünk.

Ezeket az ajándékokat küldjük el neked ingyen, ha jelentkezel a tréningre

Ha jelentkezel a Kezdőrúgás tréningre, akkor nem csak egy kész nyelvtanulási tervet kapsz, hanem bónuszban ezzel a három ajándékkal is meglepünk:

Jelentkezz itt és most a tréningre:

Fizesd ki bankkártyával belépőjegyedet, és az utalásod beérkezése után a kollégáim azonnal küldik neked az ajándékokat.

Ha a „jövök a tréningre gombra” kattintasz, akkor a Borgun oldalán, 2 perc alatt, biztonságosan kifizetheted a kártyáddal a tréninget. (Megspórolsz egy utat az ügyfélszolgálatunkra, és bebiztosítod a helyed a rendezvényen.)

Miért online bankkártyás fizetési megoldást használunk? Mert biztonságos, könnyű, kényelmes és gyors. A kártyaadataidat a Borgun kezeli, mi csak az átutalásról kapunk értesítést, és végül egy védett útvonalon fut be hozzánk az átutalt összeg.

Ha szereted személyesen intézni a pénzügyeket, és belefér az idődbe, akkor ugorj be a Speak! ügyfélszolgálatára (Klapka utca 11.), és fizesd be készpénzben, vagy bankkártyával a tanfolyamodat.

A vásárlás a „Fizetés” gomb megnyomása előtt bármikor, következmények nélkül megszakítható. A vásárló a 45/2014. (II.26.) Kormányrendelet 29. §. (1) l) bekezdése alapján az elállási jogát illetve felmondási jogát nem gyakorolhatja, ha a rendezvényre szóló belépőjegy egy adott időpontra (adott napra, határnapra) szól. Ebben az esetben a szolgáltatónak nem áll módjában sem a belépőjegyet visszaváltani, sem a vásárlás értékét visszatéríteni (az előadás elmaradása esetének kivételével).

Ez azt jelenti, hogy a megvásárolt jegyek nem válthatók vissza, másik időpontra történő átváltásáról viszont a speakman@speaknyelviskola.hu címen érdeklődhetsz.

Hallgasd meg Noémit, aki a tőlünk kapott edzésterv alapján tanul angolul:

Share This