Köszönjük a feliratkozást 🙂

Köszönjük szépen, hogy időt szántál a Nagy Nyelvtanulási Felmérés 2017 kitöltésére, és feliratkoztál a hírlevelünkre, hogy első kézből értesülj a felmérés eredményéről.

A válaszaid sokat fognak segíteni nekünk abban, hogy még reálisabb képet kapjunk a nyelvoktatás, nyelvtanulás magyarországi állapotáról, és ezeket a tapasztalatokat felhasználva, még több embert tudjunk mi is megtanítani angolul beszélni.

(Talán te is köztük leszel? Ki tudja mit hoz a jövő.)

Addig is, töltsd le és kezdd el áttanulmányozni az ajándékaidat. Bízom benne, hogy tetszeni fognak, és akár már holnap fel tudsz belőlük használni egy-két ütős szót, vagy kifejezést 🙂

Jó olvasást, jó tanulást, jó angolozást!

SpeakMan

Letöltöm                            Letöltöm                            Letöltöm

SpeakMan blogja

Minden, amit tudni akartál, vagy tudnod kell a nyelvtanulásról

5 fantasztikus olvasmány angol nyelvű filmváltozata, ami tanuláshoz is tökéletes

Minden egyes pillanat, amit angoltanulással töltesz, értékes! Még akkor is, ha most csak annyi fér bele, hogy angol nyelven, szinkron nélkül nézel filmeket. Olyan könyvekből született filmeket gyűjtöttünk össze, amiket tuti, hogy élvezni fogsz, ráadásul közben még egy kicsit az angoltudásodra is gyúrhatsz. Ajánlónkért kattints ide.

Mi az amerikai álom?

Az amerikai álom az a hit, hogy bárki, függetlenül attól, hogy hol született, vagy milyen osztályba született, elérheti a siker saját verzióját egy olyan társadalomban, amelyben a felfelé irányuló mobilitás mindenki számára lehetséges.