REstart meetup: indítsd újra az angolodat

30 perc, ami nem csak kopásállóvá teszi a nyelvtudásodat, hanem a jövődet is megváltoztathatja. Görgess a részletekért.

Elhasználódik. Fényét veszti. Poros lesz. Megfakul. Kifakul. Tönkremegy. Elhalványul. Leamortizálódik. Berozsdásodik. Elhomályosodik. Elnyű. Elavul. Elkopik.

Sok szavunk van rá mi történik akkor, amikor a korábban megszerzett tudásunkat „feltesszük a padlásra” a többi „régi kacat” közé, és azt is elfelejtjük, hogy egykor foglalkoztunk vele.

Először csak egy vékony kis porréteg ül a doboz tetejére.

Később már pormacskák kergetőznek körülötte, és egerek csipegetnek belőle esténként jóízűen.

Végül a megsárgult „lapok” lassan szétesnek, végül porrá és köddé válnak.

Mintha a tudás, ami egykor a tiéd volt, soha nem is létezett volna.

Ez az angoloddal is meg fog történni (vagy már meg is történt?), ha nem használod.

De van egy egyszerű módszer, amivel szembeszállhatsz a könyörtelen elmúlással.

Nyomd meg a „restart” gombot és indítsd újra az angolod

Ha nem szeretnéd, hogy elvesszen az a több száz órányi munka és erőfeszítés, amit beletettél a nyelvtanulásba, akkor „le kell porolnod” az angolod.

Ha nem szeretnéd:

• újra és újra (szinte) a nulláról kezdeni a tanulást;
  • újra és újra súlyos összegekkel visszatornászni a tudásodat;
  • újra és újra visszaesni a „némaság” torokszorító állapotába;
  • újra és újra leküzdeni a megszólalástól való félelmedet;

akkor jelentkezz be ingyenes, 30 perces REstart meetupra, amivel újraindíthatod az angolod.

30 perc alatt megfordul veled a világ

Ez a három dolog fog történni veled a REstart meetupon:

1. Megtudod, hogy most milyen szinten van az angoltudásod.

Lehet, hogy picit berozsdásodott az angolod az utolsó tanfolyam óta? Vagy azóta annyit használtad a nyelvet, hogy sokkal magasabb szinten folytathatnád a tanulást, vagy akár haladó szintű szemináriumokon frissíthetnéd fel a tudásodat?

Egy rövid, 10-15 perces beszélgetés alatt kiderítjük, hogy most hol tartasz az angollal.

1. Kapsz egy testreszabott „nyelvtanulási tervet”, amivel kopásállóvá és felejtésbiztossá teheted az angolodat.

A meetupot tartó tanárunkkal négyszemközt átbeszélitek a beszélgetés eredményeit, aki részletes javaslatokkal és hasznos tanácsokkal fog ellátni a folytatással kapcsolatban.

Nem egy sablon edzéstervet fogsz kapni, hanem pontról pontra, a tudásfelmérés eredményei alapján vázoljuk fel neked azokat a lehetőségeket, amelyekkel frissen tarthatod az angoltudásodat.

1. Fellélegezhetsz, mert pontosan tudni fogod, hogy mit kell tenned azért, hogy soha többé ne kelljen elölről kezdened az angoltanulást.

A legjobb, hogy ezért egyetlen forintot sem kell fizetned, mert a REstart meetup ingyenes (és az is marad).

30 perc alatt megfordul veled a világ

Ez a három dolog fog történni veled a REstart meetupon:

1. Megtudod, hogy most milyen szinten van az angoltudásod.

Szia, Kocsis Brigi vagyok, a REstart meetupok háziasszonya

Kocsis Brigi vagyok, és több mint 3 éve dolgozok oktatásszervezőként a Speak! Nyelviskolában. Ez idő alatt több száz diáknak segítettem elindulni a magabiztos nyelvtudás felé vezető úton.

Személyes küldetésemnek érzem, hogy a meetupon minden segítséget megadjunk neked ahhoz, hogy újra felvedd a fonalat, és felejtésbiztossá váljon az angolod.

Szia, Kocsis Brigi vagyok, a REstart meetupok háziasszonya

Hasznos információk, ha jössz a meetupra:

Időpont: egyénileg egyeztetett időpontban jöhetsz (amikor neked a legalkalmasabb)

Helyszín: Speak! Nyelviskola (Klapka utca 11.)

Mit hozz magaddal?

Jó kedvet, nyitott fület és a régi füzetedet – tollal, papírral, sok mosollyal és profi tanárral mi készülünk 🙂

Hasznos információk, ha jössz a meetupra:

Helyszín: Speak! Nyelviskola (Klapka utca 11.)

Mit hozz magaddal?

Ezeket az ajándékokat küldjük el neked ingyen, ha jelentkezel a meetupra

Ha jelentkezel a REstart meetupra, akkor nem csak személyre szabott edzéstervvel és egy jó élménnyel távozol tőlünk, hanem bónuszban ezzel a három ajándékkal is meglepünk:

Ezeket az ajándékokat küldjük el neked ingyen, ha jelentkezel a meetupra

Jelentkezz itt és most a meetupra:

Add meg a nevedet, az e-mail címedet és a telefonszámodat, hogy egyeztetni tudjunk veled egy időpontot (2-3 munkanapon belül) a meetupra.

Ha a „jövök a meetupra” gombra kattintasz, akkor azonnal letöltheted az ígért ajándékokat, hogy legyen mit olvasgatnod a meetupig.

• Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.

Jelentkezz itt és most a meetupra:

• Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.

Hallgasd meg Évit, miért szeret a Speak!-ben tanulni: