Hurrá, sikeres fizetés 🙂

Köszönjük a vásárlást és gratulálunk a döntésedhez, hogy idén karácsonykor angoltudást ajándékozol a szerettednek.

Ez egy olyan ajándék, ami tényleg jobbá teheti az ember életminőségét. Szerintem évek múlva is boldogan emlékeztek majd vissza rá. Szóval büszke lehetsz a választásodra!

Fontos! Az ajándékkártyát (és a bónuszaidat) december 19-ig (szerda), 18:00-ig veheted át személyesen a Speak! Nyelviskola ügyfélszolgálaton (Budapest, Klapka utca 11., földszint).

Egy minőségi, szép ajádékkártyát kapsz, ami tényleg jól mutat majd a fa alatt.

A suli nyitva tartásáról ezen az oldalon találsz további információkat. Ha kérdésed van, bátran fordulj hozzám a speakman@speaknyelviskola.hu címen, vagy a +361 255 2222-es telefonszámon.

Kellemes karácsonyi készülődést kívánok 🙂

Erdélyi Alexandra
ügyfélszolgálati vezető
Speak! Nyelviskola

SpeakMan blogja

Minden, amit valaha tudni akartál, vagy tudnod kell a nyelvtanulásról

5 fantasztikus olvasmány angol nyelvű filmváltozata, ami tanuláshoz is tökéletes

Minden egyes pillanat, amit angoltanulással töltesz, értékes! Még akkor is, ha most csak annyi fér bele, hogy angol nyelven, szinkron nélkül nézel filmeket. Olyan könyvekből született filmeket gyűjtöttünk össze, amiket tuti, hogy élvezni fogsz, ráadásul közben még egy kicsit az angoltudásodra is gyúrhatsz. Ajánlónkért kattints ide.

Mi az amerikai álom?

Az amerikai álom az a hit, hogy bárki, függetlenül attól, hogy hol született, vagy milyen osztályba született, elérheti a siker saját verzióját egy olyan társadalomban, amelyben a felfelé irányuló mobilitás mindenki számára lehetséges.