Hurrá, sikeres fizetés 😎

Köszönjük a vásárlást! Keresni fogunk, hogy egyeztessük mikor kezded el a tanulást.

Ha kérdésed van, bátran fordulj hozzám a speakman5@speaknyelviskola.hu címen, vagy a +361 255 2222-es telefonszámon.

További szép napot!

Budai Boglárka

Ügyfélszolgálati vezető

Speak! Nyelviskola

SpeakMan blogja

Minden, amit valaha tudni akartál, vagy tudnod kell a nyelvtanulásról

Angol idiómák és eredetük: Néhány népszerű angol idióma, jelentésük és a mögöttük álló történetek: 5. rész

Az idiómák olyan kifejezések vagy mondatok, amelyek jelentése túlmutat az őket alkotó egyes szavakon. Ebből kifolyólag szinte soha nem azt jelentik, ahogyan azt szóról szóra fordítanád. Az angol nyelv is bővelkedik idiómákban. Aki jól beszél angolul, az sok angol idiómát használ. Bogi ma az idióma gyűjteménye ötödik részét ossza meg veletek.

A kedvenc angol szavaim és idiómáim 5.rész

A kedvenc angol szavaim és idiómáim sorozatom mostani, ötödik részében bemutatom azt, hogyan tudjuk kifejezni angolul, ha valami nem esztétikus, nem szép, nem kívánatos. Erre adok most különböző angol szavakat, idiómákat és természetesen példamondatokat is.