Nyerj 60 órányi angol tanfolyamot és legyen epic az angolod

Többször próbálkoztál már az angoltanulással, de valami mindig félrecsúszott? Úgy érzed hiába próbálkozol, valami láthatatlan erő visszahúz, és nem engedi, hogy átszakítsd a célszalagot?

A megoldás sokkal egyszerűbb, mint hinnéd – itt és most pedig végre megkapod azt a segítséget, ami eddig hiányzott hozzá, hogy megtanulj angolul.

Ha meghoztad a döntést, hogy végre saját magadért tanulsz, megszerzed azt a régóta áhított állást, vagy kristálytisztán látod magad előtt a képet, ahogy átveszed a diplomádat, vagy éppen stresszmentesen nyaralsz külföldön a családdal, akkor figyelj.

Iratkozz be hozzánk december 1-ig, mert 60 órányi beszédközpontú tanfolyamot nyerhetsz, és 100% ingyen lehet legendás az angoltudásod. Ne a szüleid, vagy a főnököd kedvéért tedd meg, hanem saját magadáért; hogy olyan életet élhess, amire mindig is vágytál, és amit régóta megérdemelsz.

Első lépésben jelentkezz be ingyenes szintfelmérőre.

Nyerj 60 órányi angol tanfolyamot és legyen epic az angolod

Többször próbálkoztál már az angoltanulással, de valami mindig félrecsúszott? Úgy érzed hiába próbálkozol, valami láthatatlan erő visszahúz, és nem engedi, hogy átszakítsd a célszalagot?

A megoldás sokkal egyszerűbb, mint hinnéd – itt és most pedig végre megkapod azt a segítséget, ami eddig hiányzott hozzá, hogy megtanulj angolul.

Ha meghoztad a döntést, hogy végre saját magadért tanulsz, megszerzed azt a régóta áhított állást, vagy kristálytisztán látod magad előtt a képet, ahogy átveszed a diplomádat, vagy éppen stresszmentesen nyaralsz külföldön a családdal, akkor figyelj.

Iratkozz be hozzánk december 1-ig, mert 60 órányi beszédközpontú tanfolyamot nyerhetsz, és 100% ingyen lehet legendás az angoltudásod. Ne a szüleid, vagy a főnököd kedvéért tedd meg, hanem saját magadáért; hogy olyan életet élhess, amire mindig is vágytál, amit régóta megérdemelsz.

Első lépésben jelentkezz be ingyenes szintfelmérőre.

Ilyen lehetne az életed epic angoltudással

Képzeld el, hogy lazán megpályázod azokat az állásokat, amelyekhez működő angol nyelvtudás kell. Mert biztos vagy benne, hogy már az angol nyelvű állásinterjún olyan fesztelenül társalogsz, mintha mindig is ezt csináltad volna. A felturbózott angollal a tuti állás vagy az előléptetés nem csak álom többé.

Képzeld el, hogy feltalálod magad mindenütt, ahol angol nélkül eddig marslakónak néztek volna. Bárhol, bármilyen hétköznapi szituációban megered a nyelved. Szállást foglalsz, vásárolsz, útba igazítasz, ismerkedsz, barátkozol. Végre nem csak lesed, mi folyik az Instagramon, a LinkedInen vagy a gamerek között, de részt is veszel abban, ami érdekel.

Képzeld el, hogy könnyedén magadhoz ragadod a szót. (Az angol szót természetesen.) Végre hallják a hangodat a munkahelyi mítingeken, tréningeken. Bátran felemeled a telefont, lezseren ügyintézel reptéren, szállodában, bankban, bárhol.

Képzeld el, hogy eredetiben élvezheted kedvenc sorozatodat, könyveidet és igen, a szakirodalmat is. Kinyílik a világ, mert nem csak beiratkozni tudsz egy angol nyelvű online egyetemi kurzusra, de el is végzed. Mert érted, beszéled a nyelvet.

És most képzeld el azt is nyugodtan, hogy azt a pénzt, amit porosodó nyelvkönyvekre, izzasztó magánórákra kiadtál, inkább valami hasznosra költötted volna. (Lehet, hogy rég kitelt volna belőle egy londoni repjegy?)

Ilyen lehetne az életed epic angoltudással

Képzeld el, hogy lazán megpályázod azokat az állásokat, amelyekhez működő angol nyelvtudás kell. Mert biztos vagy benne, hogy már az angol nyelvű állásinterjún olyan fesztelenül társalogsz, mintha mindig is ezt csináltad volna. A felturbózott angollal a tuti állás vagy az előléptetés nem csak álom többé.

Képzeld el, hogy feltalálod magad mindenütt, ahol angol nélkül eddig marslakónak néztek volna. Bárhol, bármilyen hétköznapi szituációban megered a nyelved. Szállást foglalsz, vásárolsz, útba igazítasz, ismerkedsz, barátkozol. Végre nem csak lesed, mi folyik az Instagramon, a LinkedInen vagy a gamerek között, de részt is veszel abban, ami érdekel.

Képzeld el, hogy könnyedén magadhoz ragadod a szót. (Az angol szót természetesen.) Végre hallják a hangodat a munkahelyi mítingeken, tréningeken. Bátran felemeled a telefont, lezseren ügyintézel reptéren, szállodában, bankban, bárhol.

Képzeld el, hogy eredetiben élvezheted kedvenc sorozatodat, könyveidet és igen, a szakirodalmat is. Kinyílik a világ, mert nem csak beiratkozni tudsz egy angol nyelvű online egyetemi kurzusra, de el is végzed. Mert érted, beszéled a nyelvet.

És most képzeld el azt is nyugodtan, hogy azt a pénzt, amit porosodó nyelvkönyvekre, izzasztó magánórákra kiadtál, inkább valami hasznosra költötted volna. (Lehet, hogy rég kitelt volna belőle egy londoni repjegy?)

Itt a tanfolyam, amit megnyerhetsz (és a 60 óra után úgy pörög majd a nyelved, mint Jennifer Anistonnak a Jóbarátokban)

A 100% beszéd 0% könyv módszerünk nem csodaszer. (És nem is könyvek ellen vagyunk, általában semmi bajunk velük.)

Mi egyszerűen csak abban hiszünk, hogy a beszéd segítségével könnyebb a nyelvtanulás, mint csak könyvekből. Erre az egyszerű gondolatra építettük egyedi módszerünket, melyet az iskolánkban tanító nyelvtanárok évek óta nagy sikerrel alkalmaznak.

Felejtsd el, hogy „nincs nyelvérzéked”! De azt is felejtsd el, hogy egyik napról a másikra anyanyelvi szintre jutsz. Jobbat mondunk neked: kitartó munkával nagy önbizalmat szerezhetsz nálunk és soha többet nem akarsz láthatatlanná válni, ha angolul kell megszólalni.

Hogyan nyerheted meg a 60 órás tanfolyamot?

1) Iratkozz be egy tanfolyamra december 1-ig.

2) Posztold ki, hogy mi a célod az angollal (küldjük majd e-mail-ben, hogy hova).

3) Használd a hashtagünket.

4) Végül december 30-ig készíts egy rövid videót (20-60 másodperc) a haladásodról.

5) Ha szerencsés vagy, akkor megnyerheted egyik 89 990 Ft értékű 60 órás beszédközpontú közönségkedvenc tanfolyamunkat.

Sorolás: 2017. december 31.

Ha máris versenybe szállnál az ajándék tanfolyamért, az első lépés a személyes szintfelmérés.

Hogyan nyerheted meg az ajándék 60 órás tanfolyamot?

1) Iratkozz be egy tanfolyamra december 1-ig.

2) Posztold ki, hogy mi a célod az angollal (küldjük majd e-mail-ben, hogy hova).

3) Használd a hashtagünket.

4) Végül december 30-ig készíts egy rövid videót (20-60 másodperc) a haladásodról.

5) Ha szerencsés vagy, akkor megnyerheted egyik 89 990 Ft értékű 60 órás beszédközpontú közönségkedvenc tanfolyamunkat.

Sorolás: 2017. december 31.

Ha máris versenybe szállnál az ajándék tanfolyamért, az első lépés a személyes szintfelmérés.

Garantált ajándék minden résztvevőnek

Győztesből csak egy lehet, viszont minden résztvevő ajándékba kap tőlünk egy párosjegyet a Speak! klubra, a Speak! Nyelviskola péntek esti beszélgetős rendezvényére.

A Speak! klub egy heti rendszerességű, tudásszintekre bontott, 1,5 órás beszélgetős klub, ahol lazán és kötetlen formában gyakorolhatod a beszédet. Tökéletes lehetőség, hogy biztonságos környezetben teszteld az angolodat, miközben aktuális témákról beszélgetve ismersz meg új embereket, és a szókincsedet is bővíted.

Nézd csak, így érzik magukat a klub résztvevői:

„Gyere el! Ha engem sikerült szóra bírniuk, akkor neked is biztosan menni fog a társalgás. Jó a hangulat, játszva tanulunk. (Papp Krisztina)

“It’s a good opportunity to meet new people and new views, and of course the main point is speaking English. This is a good chance to keep your knowledge up to date and it could be an alternate way to speak every week.” (Kiss Zsolt)

„Nagyon szuper, beszélgetős csoport…:) Szívesen ajánlanám olyanoknak, akik nem a nyelvhelyességet, hanem a kommunikációt szeretnék gyakorolni, de nincs lehetőségük más idegen (angol) nyelvű közegben a beszélgetésre.” (Dremmel-Vörös Nikoletta)

Iratkozz be hozzánk, posztold ki az első órád előtt a célodat, készítsd el a 20-60 másodperces videót és máris tiéd a garantált ajándék.

Máris bele akarsz vágni? Jelentkezz be ingyenes szintfelmérőnkre.

Jól jönne egy kis segítség a poszthoz és a videóhoz? Inspirálódj a munkatársaink személyes sztorijából:

Jelentkezz be a Speak! szintfelmérőre, és szállj versenybe az ajándék 60 órás tanfolyamért

Töltsd ki az alábbi űrlapot. A bejelentkezést követően a munkatársaink 3-5 munkanapon belül keresni fognak telefonon, hogy egyeztessenek veled egy időpontot a szintfelmérőre. Talán egyetlen űrlapra vagy attól, hogy végre megtanulj angolul? Ha megnyered a tanfolyamot, akkor (szinte) az egész képzésedet mi álljuk!

*A csillaggal megjelölt mezőket kérlek ne hagyd üresen.

Share This