Péter (a Speak! nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője), muszájnak érezte azt, hogy bemutassa nektek, hogy a „must” (vagyis a muszáj) szónak több jelentése is van az angol nyelvben.

A Must jelentései az angolban 1

Az első epizódban azt a jelentését mutatja meg amikor a „must” a minden bizonnyal/biztosan szót jelenti.

A Must jelentései az angolban 2

A második epizódban azt a jelentését mutatja meg amikor a „must” a tilos/nem szabad szót jelenti.

A Must jelentései az angolban 3

A harmadik epizódban azt a jelentését mutatja meg amikor a „must” azt jelenti, hogy valamit erőteljesen javasolsz.

A Must jelentései az angolban 4

A záró epizódban azt a jelentését mutatja meg amikor a „must” azt jelenti, hogy valami szükséges.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!