Az alábbi leckékben segítséget találsz ahhoz, hogy jobb angolossá válj.

Az „on” fajtái az angol nyelvben [PéldáulPéterrel]

Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) egy olyan sorozatot hoz el nektek, amelyben az elöljáró szavakat fogja taglalni, mert azok sok problémát tudnak okozni az angol nyelvtanulásban. A második 4-es csomagban az „on” elöljáró szót fogja letisztázni nektek.

Az „in” fajtái az angol nyelvben [PéldáulPéterrel]

Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) egy olyan sorozatot hoz el nektek, amelyben az elöljáró szavakat fogja taglalni, mert azok sok problémát tudnak okozni az angol nyelvtanulásban. Az első 4-es csomagban az „in” elöljáró szót fogja letisztázni nektek.

Vonzatos igék az angolban 2 [PéldáulPéterrel]

Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) a „ne gondolkozz” mentalitáson keresztül a vonzatos igéket (phrasal verbs) hozza el neketek a következő sorozatban, ahol ABC sorrendben haladva fog nektek vonzatos igéket elhozni, betűnként 6 darabot.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 2.0 [PéldáulPéterrel]

Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) folytatja a „ne gondolkozz” sorozatot (közkívánatra). Ismételten olyan nyelvtani szerkezeteket hoz el nektek, amelyek gondot szoktak okozni a magyarok számára az angol nyelvben és ezeket kő keményen be is fogja veletek gyakoroltatni.

Will vagy Going to az angolban [PéldáulPéterrel]

Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) most egy olyan sorozatot hoz el nektek amiben összehasonlítja a „will” és a „going to” szerkezeteket, mert még mindig sokaknak gondot okoz, hogy melyiket mikor is kell alkalmazni az angolban.