Magyarország 1. sz. nyelvtanulási blogja

Minden, amit valaha tudni akartál az angoltanulásról

Magyarország 1. sz. nyelvtanulási blogja

Minden, amit tudni akartál, vagy tudnod kell az angoltanulásról

3 angol közmondás és a magyar megfelelőik

A magyar nyelv fontos részét képzik a beszédes közmondásaink. De az a legtöbbször eszünkbe sem jut, hogy az angol közmondások is pont ilyen szellemesek és érdekesek. Ezért ma elhoztam neked kedvenc angol közmondásainkat és azok magyar fordítását. Szerintem szórakozva...

[Videóblog] Az olcsó tanfolyamok

A legutóbbi PéldáulPéterrel részben a pénz volt a téma. Mindenkit érint, hiszen az angol tanulás jelenleg már befektetés és már nem hobbi, hanem szakma. Ezért irtózatosan fontos, hogy hogyan és miként vágsz bele, illetve hol. Péter 4 pontot fejt ki a videóban: 1....

Share This