Magyarország 1. sz. nyelvtanulási blogja

Minden, amit valaha tudni akartál az angoltanulásról

Magyarország 1. sz. nyelvtanulási blogja

Minden, amit tudni akartál, vagy tudnod kell az angoltanulásról

Egy budapesti angol nyelviskola állásfoglalása a koronavírus kapcsán

Egy budapesti angol nyelviskola állásfoglalása a koronavírus kapcsán

Pár jó tanács, és egy gyors tájékoztatás jelenlegi vírushelyzet kapcsán, hogy megnyugtassunk titeket. Mi továbbra is nyitva tartunk és minden egészségügyi óvintézkedést megtettünk, így bátran jöhettek angolozni. Mi nem vagyunk járványügyi szakemberek, így ebben az...

Videó angol lecke:  az “ever” szó helyes használata

Videó angol lecke: az “ever” szó helyes használata

Az "ever" szó használata trükkösebb mint gondolnád. De ne aggódj, ebből a rövid videós angol leckéből meg fogod érteni! 🙂 Vannak az angol nyelvben olyan szerkezetek, amiket a legtöbb tanuló rosszul használ - és ezt többnyire észre sem veszik. Ilyen mumus az "ever"...

Share This