Magyarország 1. sz. nyelvtanulási blogja

Minden, amit valaha tudni akartál az angoltanulásról

Magyarország 1. sz. nyelvtanulási blogja

Minden, amit tudni akartál, vagy tudnod kell az angoltanulásról

Miért mennél az Ikeába angolul tanulni?

Miért mennél az Ikeába angolul tanulni?

Mi köze az Ikea áruháznak az online nyelvtanuláshoz és az angol tanfolyamokhoz? Elárulom, hogy segítsek neked hatékonyabb nyelvtanulóvá válni. 😉 Az Ikeába bútort vásárolni jár az ember (vagy esetleg svéd húsgolyót enni 😀 ), de semmiképp sem nyelvleckéket venni....

Az angoltudásért törnöd-zúznod kell – Speak! Nyelviskola

Az angoltudásért törnöd-zúznod kell – Speak! Nyelviskola

Ha arra vágysz, hogy végre könnyedén menjen az angoltanulás és bátran meg merj szólalni külföldiek társaságában, akkor első lépésnek bizony rombolnod kellene... Ne aggódj, nem fizikai törés-zúzásra gondolok! Hanem arra, hogy át kellene ütnöd a gátaidat. Mert a mi...

6 kifejezés, amivel természetesnek hat az angolod [Videó lecke]

6 kifejezés, amivel természetesnek hat az angolod [Videó lecke]

Minden angoltanulónak az a célja, hogy minél szebben és természetesebben beszélhesse a nyelvet. Most ebben szeretnénk segíteni neked. Ezért Dunay Péter (a Speak! Nyelviskola alapítója) egy videós angol leckében összegyűjtött 6 idiómát, amivel választékosabbá teheted...

Share This