Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) egy olyan sorozatot hoz el nektek, amelyben az elöljáró szavakat fogja taglalni, mert azok sok problémát tudnak okozni az angol nyelvtanulásban. A második 4-es csomagban az „on” elöljáró szót fogja letisztázni nektek.

Az „on” fajtái az angol nyelvben 1 [PéldáulPéterrel]

A második csomag első részben azt mutatja meg nektek amikor az „on” a mindenki által ismert -on, -en, -ön jelentést veszi fel.

Az „on” fajtái az angol nyelvben 2 [PéldáulPéterrel]

A második csomag második részében azt mutatja meg nektek amikor az „on” azt jelenti, hogy -ra/-re.

Az „on” fajtái az angol nyelvben 3 [PéldáulPéterrel]

A második csomag harmadik részében azt mutatja meg nektek amikor az „on” időhatározó.

Az „on” fajtái az angol nyelvben 4 [PéldáulPéterrel]

A második csomag utolsó részében azt mutatja meg nektek amikor az „on” vonzatos ige szerepét tölti be amikor egy igéhez társul.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This