Volt már, hogy egy beszélgetésnél helyeselve azt válaszoltad volna, hogy „én sem”, de teljesen belezavarodtál? Volt már, hogy egy angol beszélgetésben rávágtad volna a másik mondanivalójára, hogy „én is”, de megakadtál? Most mindkét kifejezést tisztázzuk!

Hogyan mondhatod angolul, hogy „én is”?

Ezért ebben a videóban Péter (a Speak! Nyelviskola alapító tanára) elmagyarázza és példákkal be is gyakoroltatja veled az „én is” kifejezés használatát. Így percek alatt menni fog.

Hogyan mondjuk angolul, azt, hogy „én sem”?

Péter (a Speak! Nyelviskola alapító tanára) ebben a videóban elmagyarázza és példákkal be is gyakoroltatja veled az „én sem” kifejezés használatát. Így percek alatt meg fogod érteni.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This