Péter (a Speak! nyelviskola alapítója és szakmai vezetője) egy mini-videósorozat révén egyszer és mindenkorra tisztázza a műveltető szerkezet (causative) körül lévő félreértéseket.

Műveltető Szerkezet 1

Műveltető Szerkezet 2

Péter (a Speak! nyelviskola alapítója és szakmai vezetője) a műveltető szerkezet minisorozat második részében a „have” műveltetési formát fogja nektek megmutatni.

Műveltető Szerkezet 3

Péter (a Speak! nyelviskola alapítója és szakmai vezetője) a műveltető szerkezet minisorozat harmadik részében azt az aspektusát mutatja meg nektek a műveltetésnek, amikor nem te okozod a műveltetést, hanem az elszenvedője vagy annak.

Műveltető Szerkezet 4

Péter (a Speak! nyelviskola alapítója és szakmai vezetője) a műveltető szerkezet minisorozat negyedik részében még 4 fajtáját mutatja meg nektek a műveltető szerkezetnek, így teljesen átbeszélve azt.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This