Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) most egy olyan sorozatot hoz el nektek amiben nem nagyon kell gondolkodni.

Angol lecke: Ne gondolkozz! [PéldáulPéterrel]

Az első epizódban azt gyakoroltatja be veletek amikor ige után „-ing” alakot kell használni.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 2 [PéldáulPéterrel]

Péter a második epizódban azt gyakoroltatja be veletek amikor ige után „to”-t (más néven főnévi igenevet) teszünk.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 3 [PéldáulPéterrel]

Péter a harmadik epizódban azt a variációt mutatja meg nektek, amikor az ige után személy és „to”-s alak van.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 4 [PéldáulPéterrel]

Péter a záró epizódban arra a nézőpontra fog kitérni, amikor egy melléknév+elöljárószó (preposition) után használunk -ing -es alakot.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!