A mai PéldáulPéterrel részben beleshettek angol nyelviskolánk kulisszái mögé. Dunay Péter, a 100% beszéd, 0% könyv módszer megalkotója körbevezet a suliban.

Megmutatja, hogy hova érkeztek, amikor először jöttök angolórára. Hol történik a beszédközpontú tanítás és a felkészülés. Kicsit átélheted milyen a Speak! hangulata. 🙂 Íme a videó:

Szeretnéd tudni miért szenvednek a magyarok a szenvedő szerkezettől? Hogy, hogyan kell helyesen (és könnyen) használni a befejezett jelent vagy a függőbeszédet? Vagy, hogy miért nem oké a tippelgetős szintfelmérő? Akkor iratkozz fel a Speak! angol nyelviskola YouTube csatornájára! És kövesd a Például Péterrel sorozatot, hogy elsőként értesülj, ha új videóbloggal jelentkezünk: