Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) a „ne gondolkozz” mentalitáson keresztül a vonzatos igéket (phrasal verbs) hozza el neketek a következő sorozatban, ahol ABC sorrendben haladva fog nektek vonzatos igéket elhozni, betűnként 6 darabot.

Vonzatos igék az angolban 5 [PéldáulPéterrel]

Folytatjuk a sort az „E” betűvel az ötödik részben.

Vonzatos igék az angolban 6 [PéldáulPéterrel]

Folytatjuk a sort az „F” betűvel a hatodik részben.

Vonzatos igék az angolban 7 [PéldáulPéterrel]

Folytatjuk a sort az „G” betűvel a hetedik részben.

Vonzatos igék az angolban 8 [PéldáulPéterrel]

Folytatjuk a sort az „H” betűvel az záró részben.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This