Péter (a Speak! Nyelviskola alapítója és szakmai vezetője), újabb mumust hoz el nektek egy újabb minisorozat erejéig. Ez a mumus nem más mint a „have” amelynek sok fajtája és használati módja van az angolban és ezért gyűlik meg sokszor a tanulóknak vele a bajuk. „Ez a have most melyik have?” Ezért Péter most megmutatja, hogy melyik „have” pontosan melyik!

Angol lecke: A Have használata 1

Angol lecke: A Have használata 2

Péter, a „have”-es minisorozat második részében a kell jelentését fogja a „have”-nek megmutatni nektek.

Angol lecke: A Have használata 3

Péter, a „have”-es minisorozat harmadik részében a „már” és a „még nem” jelentését hozza el nektek a „have”-nek.

Angol lecke: A Have használata 4

Péter, a „have”-es minisorozat negyedik és egyben záró epizódjában a „volna” múltidejű alakját fogja kivesézni amelyet a „have” szóval képzünk.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This