Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) folytatja a „ne gondolkozz” sorozatot (közkívánatra). Ismételten olyan nyelvtani szerkezeteket hoz el nektek, amelyek gondot szoktak okozni a magyarok számára az angol nyelvben és ezeket kő keményen be is fogja veletek gyakoroltatni.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 5

Az új etap első részében a „make” kifejezést hozza el nektek.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 6

Az új etap második részében a „get” kifejezést hozza el nektek.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 7

Az új etap harmadik részében a „take” kifejezést hozza el nektek.

Angol lecke: Ne gondolkozz! 8

Az új etap negyedik és egyben záró részében a „have” kifejezést hozza el nektek.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This