Péter (a Speak nyelviskola alapítója és szakmai vezetője) most egy olyan minisorozatot hoz el nektek, ahol egyszerűbb (már korábbi videókban taglalt) nyelvtani szerkezeteket alkalmazva fogja a szókincseteket bővíteni.

English Vocabulary 1

English Vocabulary 2

Minisorozatunk második részében Péter egy újabb egyszerű nyelvtani szerkezeten keresztül fogja a szókincseteket bővíteni.

English Vocabulary 3

Minisorozatunk harmadik részében Péter belevág a szavak, illetve itt már a kifejezések bővítésébe ugyanis idiómákat fog egy egyszerű szerkezeten keresztül gyakoroltatni veletek.

English Vocabulary 4

Minisorozatunk utolsó részében Péter egy nagyon egyszerű nyelvtani szerkezeten keresztül fog újabb adag kifejezést begyakoroltatni veletek.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This