Péter (a Speak! Nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője) egy olyan sorozatot hoz el nektek, amelyben az elöljáró szavakat fogja taglalni, mert azok sok problémát tudnak okozni az angol nyelvtanulásban. Az első 4-es csomagban az „in” elöljáró szót fogja letisztázni nektek.

Az „in” fajtái az angol nyelvben 1 [PéldáulPéterrel]

Az első részben a mindenki által ismert -ban/-ben jelentést hozza el nektek.

Az „in” fajtái az angol nyelvben 2 [PéldáulPéterrel]

A második részben azt az esetet járja körül amikor az „in” azt jelenti, hogy „-ba/-be”.

Az „in” fajtái az angol nyelvben 3 [PéldáulPéterrel]

A harmadik részben azt az esetet veszi elő, amikor az „in” időhatározó szerepben van.

Az „in” fajtái az angol nyelvben 4 [PéldáulPéterrel]

A negyedik részben azt mutatja meg nektek amikor az „in” nem elöljáró szó szerepben van.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!

Share This