Mit jelent a PL-8834?

Ezt a számot tavaly december 23-án kaptuk meg hivatalosan. Másoknak ez talán nem jelent semmit, de nekünk az életünk. A létünket határozza meg, és azt, hogy csinálhatjuk azt, amit olyan nagyon szeretünk; taníthatjuk az angol nyelvet.

Ez ugyanis az akkreditációs lajstromszámunk.

A Szak- és Felnőttképzési Igazgatóság Képzési Főosztályáról jött ez az értesítés, akik egyébként a hiedelmekkel ellentétben alapos munkát végeznek; nem lehet csak úgy egy ilyen lajstromszámhoz hozzájutni. Bárki, aki angolt tanít felnőtteknek, rendelkeznie kell egy ilyennel, és az eljárás van annyira alapos, hogy aki a felnőttképzést nem gondolja komolyan, inkább neki sem fut.
Mi komolyan gondoltuk, és ezek szerint minket is komolyan vettek. Számunkra ez egy csodálatos ajándék. Olyan, mint amikor az ember megszerzi a jogsit. Igaz, hogy az autó benzinnel megy, de mégiscsak megnyugtató és jó érzés, ha az alkalmasságod hivatalos helyről is meg van erősítve.

PL-8834

„Az akkreditáció érvényes: 2013. december 18. – 2017. december 18. napjáig.” – ez csodálatos.

Tehát az elkövetkezendő 4 évre megkaptuk az alkalmasságit arra, hogy:
• felnőttképzési szerződést írjunk alá emberekkel, akik szeretnének angolt tanulni
• felnőtteknek angolt tanítsunk teljesen kezdőtől a középfokú nyelvvizsgáig 10 szinten, összesen 600 órán keresztül
• kiegészítő szolgáltatásként felmérjük az emberek angol tudásszintjét
• kiegészítő szolgáltatásként az érdeklődőknek tartsunk egy mintaórát, ahol alaposabban megismerhetnek minket
• a tanfolyamok végén szintzáró vizsgát végeztessünk el a diákokkal, hogy bemutathassák a tanfolyamon szerzett tudásukat
Szóval, nekünk jól indul az év.
ui.: a kis nyelviskoláknak is van esélyük

Share This