Péter (a Speak! nyelviskola egyik alapítója és jelenleg szakmai vezetője), most egy nagyon különleges sorozatot hoz el nektek. Olyan összehasonlításokat fog tenni az angol nyelvben amelyek megfogják könnyíteni számotokra bizonyos mumusok kezelését és megértését.

Összehasonlítások az angolban 1 [PéldáulPéterrel]

Az első epizódban a befejezett jelent (Present Perfect) és a sima múlt (Past Simple) összehasonlítását fogja elétek tárni.

Összehasonlítások az angolban 2 [PéldáulPéterrel]

A második részben egy amerikai és egy brit verziót fog összevetni arra az esetre amikor azt akarod kifejezni, hogy „van valamid”.

Összehasonlítások az angolban 3 [PéldáulPéterrel]

A harmadik részben azt a két esetet veti össze, amikor valamit nem kell és amikor valamit nem szabad/tilos csinálni.

Összehasonlítások az angolban 4 [PéldáulPéterrel]

A negyedik, záró részben az aktív és a passzív szerkezeteket fogja összevetni, hogy könnyebb legyen a kettő közötti különbségek megértése.

Ha szeretnél az angollal komolyabban is foglalkozni és megtanulni magabiztosan és helyesen beszélni, akkor első lépésként töltsd ki a nyelviskola ingyenes online (és kötelezettségmentes) szintfelmérőjét!