A PéldáulPéterrel adásában Dunay Péter (alapító, szakmai vezető) egy kulcsponti témát hozott el, mint például, hogy hogyan tudod beépíteni a hétköznapjaidba az angolt. 

Ehhez a súlyponti kérdéshez egy szuper videót talált Péter, ami egy lengyel nagypapa angoltanulásáról szól. A videó közben Péter elmondott pár dolgot, hogy ő mit lát és mit javasol azoknak, akik szeretnék beilleszteni a hétköznapokba az angoltanulást. 

Nézd csak:

 

Mi a tanulsága a videónak?

Hogy sosem késő elkezdeni nyelveket tanulni. A tanulás kortalan és bármikor adódhat olyan élethelyzet, amikor szükség lehet az angol nyelvre.

A videó rámutat egy igazán hasznos módszerre, amit könnyedén használhatsz és beépítheted a mindennapjaidba.

A tanulásnak nincs határa úgyhogy gyertek, mi készen állunk arra, hogy megtanítsunk angolul beszélni.

 

Szeretnéd tudni miért szenvednek a magyarok a szenvedő szerkezettől? Hogy, hogyan kell helyesen (és könnyen) használni a befejezett jelent vagy a függőbeszédet? Vagy, hogy miért nem oké a tippelgetős szintfelmérő? Iratkozz fel YouTube csatornánkra és kövesd a Például Péterrel sorozatot, hogy elsőként értesülj, ha új videóbloggal jelentkezünk:

Share This