Rengeteg kérdést és segítséget kaptunk a múlt heti kérdőívünkre tőletek, amit ezúton is szeretnénk megköszönni, szuperek vagytok. 🙂

Így a mai PéldáulPéterrel adásban sikerült pontot tennünk egy gyakori problémára: Yet,still, already, anymore – Mikor melyik helyes? A kérdést köszönjük Tóth Anitának. 🙂 

Íme a videó:

Fontos és ne felejtsd el elkészíteni a házifeladatot, így könnyebben megjegyzed a használatukat.

Jó munkát hozzá, hajrá! 🙂

Szeretnéd tudni miért szenvednek a magyarok a szenvedő szerkezettől? Hogy, hogyan kell helyesen (és könnyen) használni a befejezett jelent vagy a függőbeszédet? Vagy, hogy miért nem oké a tippelgetős szintfelmérő? Iratkozz fel YouTube csatornánkra és kövesd a Például Péterrel sorozatot, hogy elsőként értesülj, ha új videóbloggal jelentkezünk:

 

 

Share This