7. születésnapi villámakció: Október 14-én 7.000 Ft angol tanfolyam kedvezményt és egy 9.990 Ft értékű ajándékot kapsz

Összeállítottunk egy kedvezményes szülinapi angol tanfolyam csomagot. Ünnepeld velünk a Speak! Nyelviskola 7. szülinapját és vágj bele a beszédközpontú nyelvtanulásba!

2013. október 14-én indultak el az első angol tanfolyamok a 100% beszéd, 0% könyv módszerrel. Ez pedig azt jelenti, hogy nyelviskolánk szülinapos. Úgy döntöttünk, hogy ünneplésképp mi adunk ajándékot, hogy még több embernek segíthessünk megtanulni magabiztosan beszélni angolul. Hiszen ez a küldetésünk, ami hét éve hajt minket előre.

Október 14-én 16.990 Ft kedvezményt szerezhetsz a szülinapi csomaggal (7.000 Ft tanfolyam kedvezmény + 9.990 Ft-os ajándék)

Összeállítottunk egy ajándékcsomagot, amivel maximális sebességbe kapcsolhatsz a nyelvtanulásban. A szülinapi csomag tartalma:

1) 60 órás beszédközpontú online angol tanfolyam
(az eddigi legkedvezőbb  ̶8̶4̶.̶9̶9̶0̶ ̶F̶t̶  helyett csak 77.990 Ft)

Nálunk 17 különböző tudásszint van, és folyamatosan indulnak online angol tanfolyamok az összes szinten. Hétköznap délelőtti, hétköznap esti és hétvégi tanfolyamaink is vannak. Segíteni fogunk, hogy ki tudd választani a számodra legmegfelelőbbet. Ezek után pedig a 100% beszéd, 0% könyv módszer biztosítja majd, hogy élvezd az angoltanulást és legyőzd a beszédtől való félelmet. Ráadásul 7. szülinapunk alkalmából most 7.000 Ft szülinapi kedvezményt is kapsz (és ez az engedmény az eddigi legkedvezőbb tanfolyamárból jön le).

2) HomeEZ angol elöljárószavak munkafüzet ( ̶9̶.̶9̶9̶0̶ ̶F̶t̶  helyett ajándékba)

Ezzel a munkafüzettel saját tempódban, otthonod kényelmében tudod megtanulni az in, on és at angol elöljárószavak helyes használatát. Ezek azok a szavak, amik tudásszinttől függetlenül minden angoltanulónak gondot szoktak okozni, hiszen könnyű összekeverni őket. Pedig fontos, hogy jól használd őket hiszen nagyon gyakran előfordulnak. A munkafüzettel közel 20 órát gyakorolhatsz, így segít majd beégetni őket. Az már csak a hab a tortán, hogy a mondatalkotási képességeid is erősíti – és most a tiéd lehet ajándékba!

Csomag összértéke: 94.980 Ft
Az akciós ára: 77.990 Ft
Megtakarítás: -16.990 Ft (-18%)

Az akciós ajánlat végéig hátralévő idő:

Nap

Óra

Perc

Mp

Ezt ünnepeljük, avagy a Speak! Nyelviskola elmúlt 6 éve számokban:

Angolul beszélő diák

Kitöltött szintfelmérő

Követő a Facebookon

• 2013-ban 4 tudásszinten indítottunk tanfolyamokat. Ma 17 tudásszinten indítunk.
  • 7 évvel ezelőtt 5 munkatárssal indultunk neki. Ma több mint 20 fős a csapatunk.

Ezek azok a számok, amire a legbüszkébbek vagyunk, és ezt szeretnénk megünnepelni a szülinapi villámakcióval. Használd ki a lehetőséget és spórolj 16.990 Ft-ot! Próbáld ki milyen egy angolóra, ahol egy 45 perces órából legalább 30 percet beszédgyakorlással töltesz (nem úgy mint a hagyományos órákon, ahol jó ha 5 perc jut erre).

Az akció feltételei:

• Az ajánlat a csoportos (6-14 fős) online angol tanfolyamokra vonatkozik.
  • Az akciós csomag keretén belül megvásárolt első tanfolyamot 2020. december 31-ig meg kell kezdeni.
  • A kedvezmény semmilyen más promócióval nem vonható össze.
  • Az ezen ajánlat keretein belül megvásárolt tanfolyamok díja nem visszatéríthető.
  • Ha még nem jártál nálunk fontos tudnod, a tanulás megkezdésének feltétele, hogy részt vegyél ingyenes szintfelmérőnkön és gyere el a bemutatóóránkra (amit a csomag részeként megkapsz). Ha már voltál nálunk szintfelmérőn és bemutató órán, akkor természetesen azonnal kezdheted a tanfolyamot.

Így tudod megszerezni a szülinapi csomagot, amivel 16.990 Ft-ot takaríthatsz meg:

Online vásárlás

Ha ide kattintasz most rögtön megveheted a szülinap csomagot (kedvezményes angol tanfolyam + ajándék munkafüzet).

Személyes fizetés

Ha a mai napon (október 14-én) bejössz iskolánkba, akkor személyesen megveheted a kedvezményes szülinapi csomagot. Készpénzzel és bankkártyával is tudsz fizetni.

Címunk: 1134 Budapest, Klapka utca 11.
Ma 10 és 19 óra között tartunk nyitva.

Banki átutalás

A szülinapi csomag kedvezményes árát (77.990 Ft) át is utalhatod nekünk a mai napon.

Bankszámlánk:
JOBE Kft. (Speak! Nyelviskola)
CIB Bank: 10700392-25429703-51100005

Az óra ketyeg, már csak ennyi ideig tudod megszerezni a 16.990 Ft kedvezményt:

Nap

Óra

Perc

Mp

Mit mondanak azok, akik már elvégezték angol tanfolyamunkat?