[E-book] DIY nyelvtanulási kézikönyv

159 oldalban majdnem minden arról, hogyan tanulhatsz angolul a tantermeken kívül.

Mert az, hogy az angolra szükséged van, ma már nem kérdés. Ha nem használod magabiztosan, lemaradhatsz az egyetemről, a megérdemelt előléptetésre ésvagy végig stresszelni fogsz, ha külföldre kell utaznod munkaügyben, esetleg egy családi nyaralás alkalmával.

De ki mondta, hogy a nyelvtanulásnak kötelezően unalmasnak, nehéznek vagy mindig egyformának kell lennie? Ebben az e-könyvben összeszedtük szinte az összes olyan technikát, tippet és trükköt, aminek a segítségével akár otthon, egyedül és baromi szórakoztató módon tanulhatod az angolt – és legtöbbször még a kanapéról sem kell felállnod hozzá.

[E-book] DIY nyelvtanulási kézikönyv

159 oldalban majdnem minden arról, hogyan tanulhatsz angolul a tantermeken kívül.

Mert az, hogy az angolra szükséged van, ma már nem kérdés. Ha nem használod magabiztosan, lemaradhatsz az egyetemről, a megérdemelt előléptetésre ésvagy végig stresszelni fogsz, ha külföldre kell utaznod munkaügyben, esetleg egy családi nyaralás alkalmával.

De ki mondta, hogy a nyelvtanulásnak kötelezően unalmasnak, nehéznek vagy mindig egyformának kell lennie? Ebben az e-könyvben összeszedtük szinte az összes olyan technikát, tippet és trükköt, aminek a segítségével akár otthon, egyedül és baromi szórakoztató módon tanulhatod az angolt – és legtöbbször még a kanapéról sem kell felállnod hozzá.

Ebben a könyvben ott van minden

Az elmúlt években rengetegen tették fel azt a kérdést, hogy mi az, amit még megtehetnétek azért, hogy még jobbak legyetek. Milyen eszközöket használhattok még a tantermi tanuláson kívül? Milyen filmet érdemes nézni (és hogyan), milyen könyvet célszerű olvasni (és miért), milyen appot „kötelező” letölteni?

Ezért írtunk egy könyvet, amelyben összegyűjtöttük neked azoknak a módszereknek és megoldásoknak, tippeknek és trükköknek a tárházát, amelyek segítségével otthon, egyedül, a kanapén elnyújtózva, kávéházakban és fesztiválokon vagy akár sorban állás közben is csiszolgathatod a tudásodat.

Ez nem egy tankönyv, ezért hiába is keresel benne nyelvtani magyarázatokat, igeidőket, szólistákat vagy teszteket. Ez egy nyelvi önfejlesztő kézikönyv, amelynek segítségével saját magadra formálhatod és élvezetessé „barkácsolhatod” az angoltanulást.

Tartalomjegyzék: ezt találod az e-bookban

Ez a 159 oldalas nyelvtanulási kézikönyv két nagy tartalmi egységre (offline és online nyelvtanulási eszközök) és azon belül 10 fejezetre bomlik:

Hogyan használd a környezeted angoltanulásra?
Ezekkel az eszközökkel tudod fejleszteni az íráskészségedet
Hogyan (és mit) olvass angolul?
Milyen online nyelvtanulási rendszerek közül választhatsz?
Hogyan használd az applikációkat és más technológiai eszközöket nyelvtanulásra?
A Facebook és az angoltanulás
A YouTube és a nyelvtanulás
Hogyan varázsold a saját okostelefonodat nyelvtanulási csodafegyverré?
Tanulj szórakozva angolul (szó szerint)
Hogyan használd ki a külföldi utazásokban rejlő nyelvtanulási potenciált?

3 990 Ft-ért profira csiszolhatod az angolod

Ez az e-book sokkal több, mint egy sima kiadvány és még akkor is kétszer hasznosabb egy hagyományos tankönyvnél, ha csak a 10-ből 1 fejezetet valósítasz meg.

Miért? Mert brutálisan gyakorlatias és minden oldalon legalább 5-8 olyan nyelvtanulási tippet találsz, amelyek nagyot lökhetnek az angolodon (és egyenként tízszeresen visszahozzák a könyv árát).

Várj, ezzel teheted teljessé az élményt

Ha nem csak a DIY nyelvtanulási kézikönyvet, hanem Nem mersz megszólalni angolul? Avagy a nyelvérzék mítosza című könyvünket is megveszed, 1000 Ft-tal olcsóbban juthatsz hozzá mindkét kiadványhoz.

Miért olvastatnánk el minden nyelvtanulóval Dunay Péter és Hrncsár József közös könyvét?

 94 oldalnyi egyenes beszéd a nyelvtanulásról

 A hagyományos nyelvtanulási módszerek elegáns kritikája, ami nem csak “beszól”, hanem a megoldást is megmutatja

 Mentőöv, ha évek óta tanulsz angolul, és nem érted miért nem mersz megszólalni

 Életre szóló leszámolás a nyelvérzék mítoszával és a “hülye vagyok én az angoltanuláshoz” gondolattal

 Gyakorlatias példákkal, saját számokkal, egyszerűen és közérthetően

A könyv listaára 3 990 Ft, de a két kiadványért együtt csak 5 980 Ft-ot kell fizetned, vagyis lényegében féláron szerezheted meg a DIY nyelvtanulási kézikönyvet.

Ezeket az ajándékokat töltheted le 1 percen belül (és ingyen).

Ha megveszed a DIY kézikönyvet (vagy a könyvcsomagot), akkor nem csak 159 oldalnyi gyakorlati tudás, tippet és rengeteg felismerést kapsz tőlünk, hanem ezzel a három ajándékkal is meglepünk, amit a fizetés után azonnal le is tölthetsz:

Két perc alatt a tiéd lehet az e-book (és a sok bónusz)

Fizesd ki bankkártyával, és azonnal letöltheted az e-bookot és az ajándékaidat. Vagy válaszd a könyvcsomagot és már másnap átveheted az ügyfélszolgálaton a teljes pakkot.

Ha szereted személyesen intézni a pénzügyeket, és belefér az idődbe, akkor ugorj be a Speak! Nyelviskola ügyfélszolgálatára (Klapka utca 11.), és fizesd ki készpénzben, vagy bankkártyával az e-könyvet. Ebben az esetben e-mail-ben küldjük át a DIY kézikönyvet.

A vásárlás a „Fizetés” gomb megnyomása előtt bármikor, következmények nélkül megszakítható. A vásárló a 45/2014. (II.26.) Kormányrendelet alapján az elállási jogát illetve felmondási jogát nem gyakorolhatja, ha a vállalkozás, a nem tárgyi adathordozón nyújtott digitális adattartalom szolgáltatásának a fogyasztó kifejezett, előzetes beleegyezésével kezdte meg a teljesítését.

Share This