December 28-án akár 74.000 Ft-ot takaríthatsz meg!

Karácsonyi ajándék a Speak! Nyelviskolától:

• 1 db angol tanfolyam vásárlása esetén 33.000 Ft kedvezmény
  • 2 (vagy több) db angol tanfolyam vásárlása esetén 74.000 Ft kedvezmény

Az óriási sikerre való tekintettel 1 napra megismételjük Mikulás akciónkat. Ez a kedvezmény a mi ajándékunk neked!

Mikulás alkalmából egy hatalmas kedvezménnyel kedveskedtünk nektek. Hiszen 2020 mindannyiunk számára nehéz év volt, és szerettünk volna segíteni, hogy a jövő éved jobb lehessen azáltal, hogy megtanulsz angolul beszélni.

Most karácsonyi ajándékként megismételjük ezt az óriási akciót 1 napra! 🙂

Hogy miért? Mert azt gondoljuk, hogy az angol tudás a legszebb karácsonyi ajándék. Hiszen segít egy jobb életminőség megteremtésében: jobb állás, biztosabb jövő, megnövekedett önbizalom és korlátlan lehetőségek külföldön.

Így ha most befizeted bármelyik 2021-ben induló, 60 órás online angol tanfolyamunkat, akkor 33-74.000 Ft kedvezménnyel kapod meg:

Egy 60 órás online angol tanfolyam vásárlása esetén 33.000 Ft kedvezményt kapsz:
109.990 Ft helyett mindössze 76.990 Ft-ért vásárolhatod meg.

Kettő (vagy több) 60 órás online angol tanfolyamot veszel, akkor 74.000 Ft-ot spórolhatsz:
így ugyanis 109.990 Ft helyett 72.990 Ft/tanfolyam áron vásárolhatsz. Tehát a két tanfolyam 219.980 Ft helyett 145.980 Ft.

Ha pedig már tanultál nálunk, de megismételnéd tanfolyamod, akkor 50.000 Ft-ot spórolhatsz:
ebben az esetben 109.990 Ft helyett mindössze 59.990 Ft-ért vásárolhatod meg 60 órás tanfolyamod.

Az akció végéig hátralévő idő:

Nap

Óra

Perc

Mp

Az akció feltételei:

• A kedvezmény semmilyen más promócióval nem vonható össze.
  • Az ajánlat a 60 órás, csoportos (6-14 fős) ONLINE angol tanfolyamokra vonatkozik.
  • A kedvezmény a 2021-ben induló tanfolyamokra használható fel. Az akció keretein belül egy darab tanfolyam vásárlása esetén az akciós ár 76.990. Kettő vagy több tanfolyam egyszerre történő megvásárlása esetén pedig az akciós ár 72.990 Ft/tanfolyam. Tanfolyam ismétlés esetén a tanfolyam kedvezményes ára 59.990 Ft.
  • Bármennyi tanfolyamot vehetsz. Meglepheted vele akár családtagjaidat, barátaidat, vagy kollégáidat is. Illetve magadnak is vehetsz többet.
  • A megvásárolt tanfolyamot legkésőbb 2021.04.30-ig el kell kezdened, több tanfolyam vásárlása esetén az első tanfolyamot kell eddig megkezdened.
  • Ha már jártál nálunk fontos tudnod, hogy ha van befizetett tanfolyam előleged, akkor azt levonjuk az akciós tanfolyam árából.
  • Ha még nem jártál nálunk fontos tudnod, hogy a tanulás megkezdésének feltétele, hogy elsőként kitöltsd ingyenes online szintfelmérőnket és részt vegyél online bemutatóóránkonA bemutatóóra ára 2.990 Ft lenne, de az akció keretein belül ajándékba megkapod a tanfolyam mellé. (Ha már kitöltötted szintfelmérőnket és részt vettél a bemutatóórán, akkor természetesen azonnal kezdheted a tanfolyamot.)
  • Az akció keretein belül megvásárolt tanfolyam, vagy tanfolyamok díja nem visszatéríthető.
  • Az akció 2020. december 28-án éjfélig érvényes.

Az óra ketyeg, már csak ennyi időd van kihasználni a kedvezményt:

Nap

Óra

Perc

Mp

Így tudod megszerezni a tanfolyamot 30.000 Ft kedvezménnyel

Banki átutalás

A tanfolyamod vagy tanfolyamaid árát átutalhatod bankszámlánkra:
JOBE Kft. (Speak! Nyelviskola)
CIB bank: 10700392-25429703-51100005

Ha megérkezett az utalásod keresni fogunk, hogy megbeszéljük mikor kezded a tanulást.

Mit mondanak azok, akik már elvégezték angol tanfolyamunkat?