Miért szeretnek nálunk dolgozni a munkatársaink?

Mert jófejek vagyunk. Profik. Vidámak. Elszántak. Vállaljuk a kihívásokat. És a diákjainkért a falon is átmegyünk. (Nem mi mondtuk: csekkold a videót.)

Te is ilyen „mosolygósan világmegváltós”-típus vagy?

Akkor csatlakozz hozzánk oktatásszervezőként, és együtt megtanítjuk angolul beszélni Magyarországot!

4 kérdés, amire ha igennel válaszolsz, akkor Neked szól a Speak! Nyelviskola állásajánlata

Szenvedélyesen szeretnél segíteni az embereknek?

A Speak! Nyelviskola azért jött létre, hogy megtanítsa az embereket angolul beszélni, és ezzel megoldja életük egyik legnehezebb, legkínzóbb problémáját. Hisszük, hogy minden ember képes elérni a magabiztos, aktív, és kommunikációképes nyelvtudást, mert a nyelvtudás nem tehetség, hanem szorgalom kérdése. Ha szenvedélyesen szeretnél segíteni az embereknek ebben, akkor Te vagy a tökéletes oktatásszervező-jelölt, és kötelező elküldened a CV-det.

Szerinted is többre vagy képes csapatban, mint egyedül?

Szeretsz, tudsz és akarsz is egy csapatban dolgozni másokkal? Te is úgy gondolod, hogy másokkal együttműködve többre vagy képes, mint egyedül? Hogy egy jó csapat mindig jobban teljesít, mint egy magányos farkas? Akkor ezt az állást Neked találtuk ki. Ahogy a nyelvtanulásban is a csoportos oktatásban hiszünk, úgy a feladatokat, problémákat is teamként oldjuk meg, és folyamatosan dolgozunk azon, hogy csapatként is fejlődjünk. Mert ez a célunk, hogy a munkatársak munkaidőn kívül is szívesen töltsenek egymással időt.

Ugye nem veszed a szívedre?

Van olyan, hogy egy ügyfélnek nagyon rossz napja van. Bunkó volt vele a főnöke. Stresszel az egyetem miatt. Magánéleti gondjai vannak. Vagy egyszerűen csak bal lábbal kelt fel, és a leglefegyverzőbb mosolyra, kedvességre se vevő. Ha megvan Benned a képesség, hogy a helyén kezeld a hasonló helyzeteket, jól bírod a stresszt, és képes vagy egy nehéz nap után is mosolyogni, akkor ezt az állást Neked találtuk ki.

Te is megoldásokat és nem kifogásokat keresel a problémákra?

Hetente több száz érdeklődő és diák fordul meg az ügyfélszolgálatainkon, akik sokszor váratlan kérdéseket szegeznek nekünk, vagy azonnali megoldást várnak egy összetett problémára. Ez a munka nem olyan embereknek való, akik megijednek a kihívásoktól, és lefagynak egy nehezebb helyzetben. Ha elszánt, türelmes, precíz és felelősségteljes ember vagy, aki a problémákra megoldásokat, és nem kifogásokat keres, akkor viszont ezt az állást Neked találtuk ki.

Aktuális állásajánlatunk: oktatásszervező

Te vagy a mi emberünk, ha:

– Szenvedélyesen szeretnél segíteni az embereknek megoldani életük egyik legnagyobb problémáját.
– Szeretsz, tudsz és akarsz is egy csapatban játszani másokkal.
– Nem ijedsz meg a kihívásoktól, nem fagysz le egy váratlan kérdéstől és szeretnél fejlődni, mert itt bőven lesz kihívás, váratlan helyzet és folyamatosan fejlődnöd kell.
– Bírod a stresszt és nem veszed a szívedre, ha egy ügyfél bal lábbal kelt fel.
– Türelmes és precíz vagy, odafigyelsz a részletekre és képes vagy kontroll alatt tartani a munkádat.
– A problémákra megoldásokat és nem kifogásokat keresel.
– A legrosszabb napodon is el tudsz mosolyodni, ha sikerül pontot tenni egy feladat végére.
– Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (excel, word).
– Értékesítőként is el tudod magad képzelni.
– A havi alapfizetésed mellé szeretnél jutalékot is keresni.
– Főállást keresel (heti 40 óra) és hosszútávra tervezel.
– Belefér, hogy havonta egyszer szombaton is dolgozz.
– Szabaddá tudod tenni két estédet a héten, amikor este 8-ig vagyunk.

Amire mindenképpen szükséged lesz a jelentkezéshez:

1. Jó kommunikáció képesség, erős hivatás- és felelősségtudat, jó problémamegoldó képesség.

2. Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, amit az oldal alján található űrlapon keresztül juttathatsz el hozzánk.

3. Előny: középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest

Munkába állás kezdete: sok a diák, sok a csoport, szóval amint lehet 🙂

Mit mond Adél, milyen a Speak!-ben dolgozni?

„A Speak!-et pozitív hangulat és szakmai profizmus jellemzi.

Semmi olyasmit nem kérnek rajtad számon, ami nem a te feladatod, vagy amiről nem kaptál világos utasítást. Egy fiatal és pörgős csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki jól kijön egymással, a kollégák tisztelik és segítik egymást, bármikor bátran kérdezhetsz és egy emberként dolgozunk együtt a diákokért.”

(Rausch Adél, oktatásszervező)

Néhány jellemző kép rólunk 🙂

Épül a tankönyvtorony

Adománygyűjtés a Baptista Szeretetszolgálattal

Night out

Goodbye Klapka 1, welcome Klapka 11!

A mosoly nálunk alapvető munkaeszköz 🙂

A tanáraink nem csak profik, hanem imádnivalóak is

• Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.