Beszédcentrikus, intenzív nyelvvizsga-felkészítő azoknak, akik a papír mellé a tudást is akarják!

A Speak! Nyelviskola már megreformálta a nyelvtanulást
az egyedi, 100% beszéd, 0% könyv módszerrel.
Most a nyelvvizsga-felkészítőn van a sor.

Jelentkezz a 64 órás kurzusok valamelyikére és pipáld ki lazán a nyelvvizsgát!

Start: várhatóan 2019. második felében

Maximális létszám/kurzus: 15 fő

A felkészülés sikerét középhaladó tudásszintnél garantálhatjuk.

Kíváncsi vagy, hogy állsz most?

Szeretettel látunk az ingyenes és lézerpontos Speak! szintfelmérőn!

Beszédcentrikus, intenzív nyelvvizsga-felkészítő azoknak, akik a papír mellé a tudást is akarják!

A Speak! Nyelviskola már megreformálta a nyelvtanulást
az egyedi, 100% beszéd, 0% könyv módszerrel.
Most a nyelvvizsga-felkészítőn van a sor.

Jelentkezz a 64 órás kurzusok valamelyikére és pipáld ki lazán a nyelvvizsgát!

Start: 2018. június

Maximális létszám/kurzus: 15 fő

A felkészülés sikerét középhaladó tudásszintnél garantálhatjuk.

Kíváncsi vagy, hogy állsz most?

Szeretettel látunk az ingyenes és lézerpontos Speak! szintfelmérőn!

Nyelvvizsgát akarsz? Most még nem késő belevágni a felkészülésbe.

Nem tudsz bármikor beugrani nyelvvizsgázni, amikor kedved tartja, csak a vizsgaidőszakokban. Jelentkezni pedig hetekkel korábban kell. Megalapozott tudás nélkül is felesleges próbálkozni, elhasalni könnyebb, mint gondolnád. Tehát még a tanulásra szánt idővel is számolnod kell.

A sikeres felvételihez, a diplomához, a jó álláshoz MOST kell elkezdened a nyelvvizsgára való felkészülést.

Ha részt veszel intenzív előkészítőnkön, idén ősszel letudhatod a nyelvvizsgát.

Mit választasz? Az utolsó percre halasztod a felkészülést és kockáztatsz, vagy megszerzed most a tudást, aztán kényelmesen, sikeresen vizsgázol tavasszal?

 

Mi lesz veled nyelvvizsga nélkül? 

Az államilag elismert nyelvvizsga megkerülhetetlen része a te életednek is.

Ha nincs nyelvvizsgád, nem kapsz plusz pontot a felvételinél. (2020-tól felvételizni sem lehet nyelvvizsga nélkül.)

Középfokú, komplex nyelvvizsga hiányában nem szerezhetsz diplomát a legtöbb egyetemi, főiskolai alapszakon.

A munkaerőpiacon is hátrányba kerülsz, ha nem tudod felmutatni a papírt. Főleg, ha állami cégnél, közszolgáltatásban helyezkednél el. A versenyszférában is hamar a másik jelentkező felé billen a mérleg, ha az a másik nyelvvizsgával is rendelkezik.

Ha nem készülsz fel időben, akkor év közben folyton halogatni fogod a vizsgát. Lecsúszol a fontos jelentkezési határidőkről. Aztán a nyelvvizsgáról is.

És ott állsz sikeres felvételi vizsga, diploma, jó állás nélkül.

Mi a helyedben megszereznénk azt a papírt.

Méghozzá úgy, hogy jól érezzük magunkat tanulás közben.

De ez a te döntésed.

Miért más a Speak! nyelvvizsga felkészítő?

Saját fejlesztésű a tananyag – egyedi módszerünk neked is segít.

Úgy gondoljuk, nem lehet csak könyvből megtanulni angolul. Évek óta eredményesen alkalmazott beszédközpontú módszerünket erre építettük. Most a nyelvvizsga-előkészítőt is erre az alapra helyeztük. Saját szövegekkel, feladatsorokkal, hanganyagokkal, házi feladatokkal dolgozunk. Eredményességüket a 100% beszéd, 0% könyv módszer népszerűsége is bizonyítja.

Miért más a Speak! nyelvvizsga felkészítő?

Saját fejlesztésű a tananyag – egyedi módszerünk neked is segít.

Úgy gondoljuk, nem lehet csak könyvből megtanulni angolul. Évek óta eredményesen alkalmazott beszédközpontú módszerünket erre építettük. Most a nyelvvizsga-előkészítőt is erre az alapra helyeztük. Saját szövegekkel, feladatsorokkal, hanganyagokkal, házi feladatokkal dolgozunk. Eredményességüket a 100% beszéd, 0% könyv módszer népszerűsége is bizonyítja.

Próbanyelvvizsgát tehetsz a kurzus végén – hogy az igazi gyerekjáték legyen.

Inkább mi izzasztunk meg, mint később a vizsgáztatók. Ha ezt túléled, nagyot nem hibázhatsz.

100%-os vizsgagaranciát vállalunk – ha buksz, mi is bukjuk a vizsgadíjat.

Ha sikeresen elvégzed az előkészítőt, ha rendben ment a próbanyelvvizsga is, és mégsem sikerült az igazi, akkor megtérítjük neked a vizsga díját.

Így leszel a vizsgáztatók álma: a nyelvvizsgázó, aki beszél és ért angolul!

 • A 64 órán teljes képet kapsz a 30 leggyakoribb témáról.

  A felkészítő két, egyenként 32 órás modulból áll, amivel teljes élményt és átfogó tudást kapsz!  Az órákon a nyelvvizsgákon leggyakrabban előforduló 30 szóbeli témakört két részben vesszük át. A 32 óra alatt egyenként 15-15 témakör kerül terítékre.
 • Egyedülálló módon kidolgoztuk neked a szóbeli témaköröket és a gyakorlásban is segítünk.

  A hangsúlyosabb, nehezebb témákat az órákon vesszük át – kurzusonként  6-6-ot. A némileg egyszerűbb témákat otthon kell feldolgoznod, amihez szuper segítséget is adunk saját jegyzetek formájában.
 • A mumusokra utazunk: beszédre és a hallás utáni szövegértésre.

  A négy alapkészséget, az olvasott szövegértést, a hallás utáni szövegértést, az íráskészséget és a beszédet egyformán erősítjük. Közel azonos arányban gyakoroljuk az olvasást és az írást, ám picit erősebben fókuszálunk a beszédre és a hallás utáni szövegértésre, mert ezekkel gyűlik meg a baja a legtöbb vizsgázónak.
 • Extra erőfeszítésre ösztönzünk, mert a félmunka itt nem játszik.

  Ismered a mondást: az egyetlen hely, ahol a siker megelőzi a munkát, az angolszótár. Szóval ne hidd, hogy csak úgy az öledbe hull a nyelvvizsga. A 64 órás tantermi tanulást 64 órás otthoni gyakorlásnak kell kiegészítenie ahhoz, hogy minden simán menjen. Megdolgoztatunk, de garantáljuk, hogy élvezni fogod a tanulást!

Miért élvezetes Speak! módszerrel felkészülni a nyelvvizsgára?

 • Mert ez nem a hagyományos, tankönyvalapú angol. Alkalmazkodunk a nyelvvizsgák sajátos elvárásaihoz, miközben a kommunikációra, a beszédre építünk.
 • Mert még a hanganyagok is egyediek. A nyelvvizsga témáit egyedi módon, beszédcentrikus módszerünknek megfelelően dolgoztuk át, ügyelve a hitelességre. A hanganyagokon például az egyik beszélő ’native speaker’, amerikai fiú.
 • Mert jegyzetdíj nélkül kézhez kapsz minden anyagot. Nálunk nincs tankönyv, nincs extra költség sem. Csak a hihetetlenül sok (ingyenes) segítség, amivel öröm a felkészülés. A hanganyagokat és az írott jegyzeteket digitális és papíralapú formában is biztosítjuk.
 • Mert menő online nyelvgyakorlási lehetőséget biztosítunk. Az elismert online nyelvtanuló eszközön, a Quizleten saját felületet kapsz tőlünk a gyakorláshoz.

Milyen nyelvvizsgára készítünk fel?

Röviden: a sikeresre.

Bővebben: bármelyik egynyelvű és kétnyelvű vizsgát eredményesen leheted, a felkészítő univerzális. A típusfeladatoknál és az órák felépítésénél a BME kétnyelvű nyelvvizsgáját vettük alapul.

Hogyan lesz rá elég időd?

Megértjük, hogy elfoglalt vagy, hiszen tanulsz, dolgozol vagy mindkettőt egyszerre. A tanfolyamokat úgy időzítettük, hogy könnyűszerrel megtaláld a számodra ideális időpontot.

Hétköznapi tanfolyamok:  2×4 óra (17:00-20:15). Időtartam: 8 hét.

Szombati tanfolyamok: 1×6 óra (09:00-14:15). Időtartam: 10 hét. 

Mennyibe kerül?

A 64 órás felkészítő listaára: csak 99 990 Ft

Ha a bemutatóóra után előlegezel: csak 94 990 Ft

Ha pedig a bemutatóóra után 24 órán belül kifizeted a kurzust: csak 89 990 Ft

Mit tartalmaz az ár?

 • A 64 órás tanfolyam teljes díját.
 • Minden tanulási segédanyagot – digitálisan és nyomtatott formában is.

Gyere, mert legközelebb talán csak hónapok múlva vághatsz bele – és elvesztegettél egy csomó időt.

Gyere, mert nem csak a nyelvvizsgára készülhetsz fel, hanem beszédalapú tudást szerezhetsz.

Gyere, mert óráinkon mindenki jól érzi magát és nem stresszel, ha meg kell szólalni.

Ha jelentkezni szeretnél, előbb egy szintfelmérő vár rád, mert a felkészülés csak akkor lehet sikeres, ha legalább B2-3 (középhaladó) szintű a jelenlegi tudásod. Az ingyenes szintfelmérő más szempontból is felbecsülhetetlen: segítségével korrekt képet kapsz nyelvtudásodról.

A szintfelmérőt követő bemutatóórán pedig megismered a módszert, amivel sikeres nyelvvizsgát fogsz tenni.

Mennyibe kerül?

A 64 órás felkészítő listaára: csak 99 990 Ft

Ha a bemutatóóra után előlegezel: csak 94 990 Ft

Ha pedig a bemutatóóra után 24 órán belül kifizeted a kurzust: csak 89 990 Ft

Mit tartalmaz az ár?

 • A 64 órás tanfolyam teljes díját.
 • Minden tanulási segédanyagot – digitálisan és nyomtatott formában is.
 • Ingyenes próbanyelvvizsgát.

A kurzusra teljes körű vizsgagarancia érvényes. Azaz: ha sikeresen elvégzed a tanfolyamot, megfelelsz a próbanyelvvizsgán is, de élesben nem megy a dolog, visszakapod a vizsgadíjat.

Gyere, mert legközelebb talán csak hónapok múlva vághatsz bele – és elvesztegettél egy csomó időt.
Gyere, mert nem csak a nyelvvizsgára készülhetsz fel, hanem beszédalapú tudást szerezhetsz.
Gyere, mert óráinkon mindenki jól érzi magát és nem stresszel, ha meg kell szólalni.

Ha jelentkezni szeretnél, előbb egy szintfelmérő vár rád, mert a felkészülés csak akkor lehet sikeres, ha legalább B2-3 (középhaladó) szintű a jelenlegi tudásod. Az ingyenes szintfelmérő más szempontból is felbecsülhetetlen: segítségével korrekt képet kapsz nyelvtudásodról.

A szintfelmérőt követő bemutatóórán pedig megismered a módszert, amivel sikeres nyelvvizsgát fogsz tenni.

Ha most jelentkezel, akkor megajándékozunk a „Majdnem minden a nyelvvizsgáról” című e-könyvünkkel!

Sikerbiztos tippeket és trükköket tudhatsz meg arról, hogyan készülj fel a nyelvvizsgára.

✔ Részletesen kifejtjük, mi az a 4 alapkészség, amire gyúrnod kell, és gyakorlati tippeket adunk, hogyan teheted meg mindezt.

✔ A könyvvel még egy nyelvvizsga túlélőcsomagot is kapsz, amiben a sikeres vizsgához szükséges életmentő praktikus infók és fontos határidők találhatóak.

Érdekel a szintfelmérés? Szerintünk a tippelgetős, karikázós online felmérőkkel becsapnád magad. Csak személyesen mérhetjük fel beszédkészségedet, értékelhetjük a megoldókulcstól eltérő válaszaidat. Találkozzunk, beszélgessünk!

Jó, ha tudod: az ingyenes szintfelmérés után sem kell elkötelezned magad. Előbb részt vehetsz egy bemutató órán, hogy eldöntsd, csatlakozol-e.

Érdemes jelentkezni, aztán mielőbb lecsapni az első időpontokra, mert kurzusonként legfeljebb 15 főnek tudjuk biztosítani az eredményes felkészülés lehetőségét!

Ha most jelentkezel, akkor megajándékozunk a „Majdnem minden a nyelvvizsgáról” című e-könyvünkkel!

Sikerbiztos tippeket és trükköket tudhatsz meg arról, hogyan készülj fel a nyelvvizsgára.

✔ Részletesen kifejtjük, mi az a 4 alapkészség, amire gyúrnod kell, és gyakorlati tippeket adunk, hogyan teheted meg mindezt.

✔ A könyvvel még egy nyelvvizsga túlélőcsomagot is kapsz, amiben a sikeres vizsgához szükséges életmentő praktikus infók és fontos határidők találhatóak.

Érdekel a szintfelmérés? Szerintünk a tippelgetős, karikázós online felmérőkkel becsapnád magad. Csak személyesen mérhetjük fel beszédkészségedet, értékelhetjük a megoldókulcstól eltérő válaszaidat. Találkozzunk, beszélgessünk!

Jó, ha tudod: az ingyenes szintfelmérés után sem kell elkötelezned magad. Előbb részt vehetsz egy bemutató órán, hogy eldöntsd, csatlakozol-e.

Érdemes jelentkezni, aztán mielőbb lecsapni az első időpontokra, mert kurzusonként legfeljebb 15 főnek tudjuk biztosítani az eredményes felkészülés lehetőségét!

Jelentkezz be a lézerpontos Speak! szintfelmérőre és irány a sikeres nyelvvizsga!

Töltsd ki az alábbi űrlapot. A bejelentkezést követően a munkatársaink 2-3 munkanapon belül keresni fognak telefonon, hogy egyeztessenek veled egy időpontot a szintfelmérőre. Ha most regisztrálsz, akkor bónuszban azonnal letöltheted a “Majdnem minden a nyelvvizsgáról” c. e-könyvünket.

*A csillaggal megjelölt mezőket kérlek ne hagyd üresen.

A “Bejelentkezem szintfelmérőre és kérem az e-book-ot” gomb megnyomásával egyben elfogadod, hogy a továbbiakban e-maileket fogadj a Speak! Nyelviskolától. A további e-mailekről való leiratkozás bármikor lehetséges. Adataidat harmadik félnek soha, semmilyen körülmények között nem adjuk ki, és anyamedveként védelmezzük.

Jelentkezz be a lézerpontos Speak! szintfelmérőre és irány a sikeres nyelvvizsga!

Töltsd ki az alábbi űrlapot. A bejelentkezést követően a munkatársaink 2-3 munkanapon belül keresni fognak telefonon, hogy egyeztessenek veled egy időpontot a szintfelmérőre. Ha most regisztrálsz, akkor bónuszban azonnal letöltheted a “Majdnem minden a nyelvvizsgáról” c. e-könyvünket.

*A csillaggal megjelölt mezőket kérlek ne hagyd üresen.

A “Bejelentkezem szintfelmérőre és kérem az e-book-ot” gomb megnyomásával egyben elfogadod, hogy a továbbiakban e-maileket fogadj a Speak! Nyelviskolától. A további e-mailekről való leiratkozás bármikor lehetséges. Adataidat harmadik félnek soha, semmilyen körülmények között nem adjuk ki, és anyamedveként védelmezzük.

Miért olyan nagy élmény a diákoknak a Speak! beszédcentrikus nyelvtanfolyam? Ismerd meg, mert ugyanezt az érzést kapod a nyelvvizsga-felkészítőn is!

“Nagy várakozással jöttem ebbe a nyelviskolába. Amiket a honlapon ígértek, nagyon szép dolgok, de én meg szkeptikus vagyok. Jelentem, hogy MINDEN megvalósult az ígéretekből. El se hiszem! Szeretnék kiemelni néhány dolgot: a módszer működik! A vizsgát (írásbeli) gondolkodás nélkül írtam meg, mert valóban beégtek ezek a dolgok. De ez csak úgy történhetett meg, hogy KIVÁLÓ tanárom van. Timi, amellett, hogy nagyon jól tanít, kiválóan bánik az emberekkel, ami igen fontos dolog. A csoportommal, úgy érzem, nagy szerencsém van. Igen jó hangulat és érdekes emberek a csoporttársaim. Szeretek ide járni és mindenképp folytatom a tanulást Timinél.

Ui: Nagyon pozitív, hogy figyeltek az emberre, érezzük a törődést. Köszi :)” (Homolya Márton)

“Elértem azt, a kurzusnak köszönhetően, hogy SZERETEM az angol nyelvet! Ez nekem hatalmas dolog, mert jó pár tanár utáltatta meg velem korábban. Szívesen angolozok szabadidőmben is, és ha valamit nem értek, akkor kíváncsian nézek utána, régebben inkább hagytam. Nagyon sokat bővült a szókincsem, és a nyelvtan is jobban megy. Azt veszem észre, hogy sokszor egy magyar gondolatot direkt elgondolok angolul is, s ha nem megy, utánanézek, de sokszor megy a sok új szónak köszönhetően.” (Mammou Sarah)
“Szuper tanár! Szuper csapat! Jó hangulat! Tökéletesen alkalmazkodott mindenki mindenkihez, jó hangulatban telnek az órák, jól haladunk az anyaggal. Örülök, hogy itt lehettem.” (Balatoni Balázs)
“Sok inspirációt kaptam az itt eltöltött órák alatt. A szótanulás és a különböző angol olvasmányok, hírek megértése sikerélményt ad. Nagy öröm volt, amikor a legújabb kifejezések feltűntek a sorozatok párbeszédeiben. Majd, amikor visszapörgettem, nyugtáztam, hogy igen, ezt felismertem és tudtam is. A csoportos tanulás e formája nagyon tetszett, ahogy témák és a tanárok hozzáállása, segítőkészsége is.” (László Tibor)
“Közel 2 évig tanultam magántanárnál és azt éreztem, nem haladok. Úgy érzem, hogy az elmúlt 15 alkalommal többet tanultam, mint a két év alatt. Sokkal jobban kitisztultak a nyelvtani szerkezetek. Nagyon gátlásos vagyok és tudatosan jöttem azért is ide, hogy levetkőzzem és fejlődjek ebben is. Úgy gondolom, jó úton vagyok. Az iskolában mindenki nagyon kedves! Úgy érzem, hogy jobban értem a filmeket angolul. Köszönöm Eszternek, aki szerintem nagyon jó tanár! Azt kaptam, amit ígértek!” (Békefi Katalin)
“Nagyon jól érzetem magam az órákon, jófejek a csoporttársak. Sokat tanultam és bízom benne, hogy a következő szinten is sok nyelvi szerkezetet tudok majd elsajátítani. Tetszik az oktatási módszer, szívesen készülök az órákra.” (Masa Klaudia)
“Remek tanár, remek csoporttársak. A külföldi utazásom során mertem használni a nyelvet. Jobban megértettem, amit mondtak. Nagyon hasznos az oktatás.” (Balogh Bettina)
“Kedves Speak! Mióta ide járok, úgy érzem, hogy van remény arra, hogy egyszer középfokon lenyelvvizsgázzak. Minden érthetően van elmondva. Köszönöm!!! :)” (Malik Petra)
“Továbbra is úgy érzem, hogy a Speak! volt az eddigi legjobb választás! Ez a szint megmutatta nekem, hogy tényleg csak teljes erőbedobással lehet csinálni, ami most nem valósult meg teljesen, viszont a lelkesedésem továbbra sem hanyatlik, Gergő egyszerűen nem engedi!! 🙂 Sokkal többet kaptam ezen a szinten, mint amennyit vártam, szóval biztos vagyok benne, hogy ez továbbra is így marad! :)” (Gerlang Tamás)
“Nagyon köszönöm, hogy itt lehettem. Külön köszönöm a Niki munkáját. Sok tanárom volt már, de ő a legjobb! Elérte, hogy örömmel járjak, s hogy ne féljek megszólalni!” (Dudics Julianna)
“Nagyon szerettem ide járni. Az órák pörgősek, lendületesek, gyorsan és hatékonyan lehet új dolgokat tanulni. A két szinten két különböző tanárom volt, de mindkettőjükről csak jókat tudok mondani. Ez a nyelviskola klasszisokkal jobb és hatékonyabb, mint az eddigiek, amiket próbáltam. Jah, és a lényeg: ilyen magabiztos még soha nem voltam az angoltudásomban!! A mindennapi használata során már szinte alig kell gondolkodnom azon, hogy mit és hogyan akarok mondani. Köszönöm, Speak!” (Berényi-Tóth Ingrid)
Share This