Hurrá, sikeres fizetés 😎

Köszönjük a vásárlást! Hamarosan elküldjük emailben a hozzáférést megvásárolt hanganyagaidhoz.

Addig is ha bármilyen kérdésed lenne, bátran fordulj hozzám a [email protected] címen, vagy a +361 255 2222-es telefonszámon.

További szép napot!

Erdélyi Alexandra
ügyfélszolgálati vezető
Speak! Nyelviskola

SpeakMan blogja

Minden, amit valaha tudni akartál, vagy tudnod kell a nyelvtanulásról

Az angoltudást is öntözni kell, hogy ne hervadjon el

Az angoltudást is öntözni kell, hogy ne hervadjon el

Kép forrása: ArthurHidden - www.freepik.com Mindenki tudja, hogy egy növény folyamatos öntözést igényel, hiszen anélkül nem nő tovább - sőt végül el is hervad. Így van ez az angoltudással is, csak azt kicsit máshogy kell "öntözni". A minap beszéltünk egy kedves...

Hogyan érheted el, hogy megértsd az angol zenéket?

Hogyan érheted el, hogy megértsd az angol zenéket?

Kép forrása: KamranAydinov - www.freepik.com Arról álmodsz, hogy megértsd kedvenc zenéidet? És arról, hogy amikor hallasz egy fülbemászó dalt a rádióban, akkor rögtön tudd, hogy miről szól? Segítünk! A zenék tökéletes eszközei lehetnek a nyelvtanulásnak - erről...

Share This