Valakinek születésnapja van és a „Happy birthday”-nél kicsit kreatívabban szeretnéd köszönteni? Akkor ezt az 5 mondatot érdemes megtanulnod! 😉

2020. október 14-én lett 7 éves a Speak! angol nyelviskola, így az ünnepi hangulat fokozásához összegyűjtöttünk neked öt szülinapi köszöntést. Ezekkel bearanyozhatod a számodra fontos emberek nagy napját anélkül, hogy üzeneted elveszne az ismétlődő és unalmas jókívánságok között.

Íme az 5 kedves szülinapi köszöntés:

 1. Many more happy returns!
  Jelentése: Isten éltessen sokáig!
 2. I wish you all the best on your special day.
  Jelentése: A legjobbakat kívánom neked ezen a különleges napon / a Te napodon.
 3. Wishing you a day that is as special as you are.
  Jelentése: Kívánom, hogy olyan kitűnő napod legyen, mint amilyen kitűnő te vagy.
 4. Wishing you many more candles to blow.
  Jelentése: Kívánom, hogy még rengeteg (szülinapi) gyertyát elfújhass!
 5. I wish you a wonderful birthday!
  Jelentése: Csodás születésnapot kívánok neked!

Ha ez sem elég

Ha szeretnél eljutni odáig, hogy a szülinapi jókívánságok megfogalmazása angolul is hosszan, folyékonyan és bátran menjen, akkor nem elég, ha megtanulsz pár mondatot. Ehhez a beszédkészségedet is fejlesztened kell.

Mi arra tettük fel az elmúlt hét évünket (és az előttünk álló sok-sok évet), hogy megtanítsuk angolul beszélni egész Magyarországot. Ez a Speak! Nyelviskola küldetése, amiért nap mint nap dolgozunk.

A legbüszkébbek ezekre a számokra vagyunk:

 • 4.808 Angolul beszélő diák
 • 8.528 Kitöltött szintfelmérő
 • 25.306 Követő a Facebookon

De az se semmi, ha megnézzük honnan indultunk, és hol tartunk most:

 • 2013-ban 4 tudásszinten indítottunk tanfolyamokat. Ma 17 tudásszinten indítunk.
 • 7 évvel ezelőtt 5 munkatárssal kezdtünk neki. Ma több mint 20 fős a csapatunk.

Ugyan a 2020-as év a vírushelyzet miatt komoly kihívásokat hozott, de csodás csapatunk és tanulóink segítségével váltani tudtunk online tanításra. Nagyon büszkék vagyunk arra is, hogy sikeresen vettük ezt az akadályt és teljes mértékben át tudtuk ültetni a 100% beszéd, 0% könyv módszert az online órákra is.

Biztosak vagyunk benne, hogy neked is tudunk segíteni abban, hogy megtanulj magabiztosan beszélni angolul. Próbáld ki beszédközpontú módszerünket, amivel élmény a tanulás. Első lépésként pedig töltsd ki ingyenes online angol szintfelmérőnket!

Share This