Nehezen érted meg, amikor angolul beszélnek hozzád?

A ListenEZ hanganyagok segítenek!

Vadonatúj hanganyagaink segítenek, hogy többé ne kerülj ciki helyzetbe amiatt, ha nem érted meg, amit angolul mondtak neked. Úgy fejlesztheted velük a hallás utáni szövegértésed, hogy közben még időt is spórolsz – hiszen hallgathatod őket utazás, vagy akár házimunka közben is.

A ListenEZ hanganyagok megkönnyítik az angoltanulást

Egy jó hanganyagnak három ismérve van:

1.  Pontosan illeszkedik a tudásszintedhez
  2. Többfajta kiejtés megértésében segít (pl. brit és amerikai kiejtésben is)
  3. Olyan mindennapi szókincset és témákat dolgoz fel, amit valóban érdemes megtanulnod – hiszen használni is fogod a beszélgetéseknél.

A diákjaink rendszeresen kérték, hogy ajánljunk nekik olyan hanganyagot, amivel gyakorolhatnak otthon, de nem találtunk olyat, ami mindhárom fenti kritériumnak megfelel. Ezért úgy döntöttünk felvesszük saját hanganyagainkat. Minden tudásszintünkhöz elkészítettük a ListenEZ hanganyag csomagot.

A ListenEZ neked is segíteni fog, hogy egyszerűen, kényelmesen és hatékonyan fejlődhess otthonról, az irodából, vagy akár utazás közben.

Hiszen ahhoz, hogy jól tudj angolul 4 készséget kell kipipálnod:

1) Speak, azaz beszéd: erre tanfolyamaink adnak megoldást
2) Listen, azaz hallgatás – szövegértés: erre a hanganyagok adnak megoldást
3) Write, azaz írás: erre a munkafüzeteink adnak megoldást
4) Read, azaz olvasás: erre szintén a munkafüzeteink adnak megoldást.

Tehát a ListenEZ csomagokkal egy teljes pontot kipipálhatsz és óriásit fejlődhetsz.

Ezért fogod imádni a ListenEZ csomaggal a tanulást:

1) Nem rabolja az időd: Hallgathatod akár utazás, sport, házimunka közben, vagy épp otthon ülve. De akár még az irodában is.

2) Segíteni fog abban, hogy jókat beszélgethess angolul: Mert a hallás utáni szövegértésed fejlesztésével eljuthatsz odáig, hogy bárkit megérts.

3) Lehetővé teszi, hogy kiélvezd a sok-sok angol nyelvű filmet, sorozatot, videót és zenét – amiket egy kis gyakorlás után egyre jobban megértesz majd. Így egy teljesen új világ nyílik ki előtted.

4) Megkönnyíti, hogy szép és magabiztos kiejtéssel beszélhesd a nyelvet: Hiszen a kiejtésed azzal is fejlődik, ha sokat hallgatsz angolul beszélőket. Ez ugyanis azt szimulálja, mintha anyanyelvi környezetben élnél – csak sokkal kényelmesebb megoldás.

5) Segít abban, hogy jobban menjen az angol nyelvtan: Ha rengeteg angolt hallgatsz, akkor egy idő után elkezded érezni, ha valami nyelvtanilag helytelenül van megfogalmazva. Így ki tudod javítani magad.

Hol és hogyan tudod majd hallgatni a hanganyagokat?

Vásárlás után a hanganyagokat hallgathatod online, vagy akár le is töltheted okostelefonodra, vagy számítógépedre. Így pedig mindenhova magaddal viheted őket.

Milyen hanganyagok közül választhatsz?

17 különböző tudásszinthez készítettünk hanganyagot a teljesen kezdő szinttől a haladóig. Ha nem ismered a pontos tudásszinted, akkor szívesen segítünk neked a választásban.

Íme az elérhető hanganyagok listája:

A-s, azaz kezdő hanganyagok:

A1-1
 A1-2
 A2-1
A2-2

B-s, azaz középhaladó hanganyagok:

– B1-1
B1-2
– B1-3

B-s, azaz haladó hanganyagok:

– B2-1
B2-2
– B2-3
B2-4
B2-5
B2-6

C-s, azaz felsőfokú hanganyagok:

– C1-1
C1-2
– C1-3
C1-4

Hallgass bele a különböző csomagokba IDE KATTINTVA, hogy kapj egy kis ízelítőt a hanganyagokból.

Vásárolj most ListenEZ hanganyagot!
Válassz az alábbi lehetőségek közül:

1 ListenEZ hanganyag szintet veszek

Vásárolj online fizetéssel egy szintnyi hanganyagot 6.990 Ft-ért:

2 db ListenEZ hanganyag szintet veszek (kedvezményes csomagban)

Vásárolj online két hanganyag szintet, csomagban 11.990 Ft-ért ( ̶1̶3.̶9̶8̶0̶ ̶F̶t̶ helyett):

Giga csomagot veszek

1Különleges ajánlat a legelszántabb tanulóknak, óriási kedvezménnyel!

Ha az összes különböző tudásszintű hanganyagot megvásárolod egy giga csomagban, akkor több mint 40% kedvezményt kapsz. Így a 17 hanganyag szint 118.830 Ft helyett csak 69.990 Ft.

Fizethetsz banki utalással is, bankszámlaszámunk:

JOBE Kft. (Speak! Nyelviskola)
10700392-25429703-51100005 CIB bank

Ezt írták azok akik már kipróbálták
módszerünkkel az angoltanulást: