Köszönjük a kitöltést!

Köszönjük szépen, hogy időt szántál a Nagy Nyelvtanulási Felmérés 2017 kitöltésére.

A válaszaid sokat fognak segíteni abban, hogy mi és a közvélemény is reálisabb képet kapjon a nyelvoktatás, nyelvtanulás magyarországi állapotáról.

Szeretnél elsőként értesülni a felmérés eredményeiről, és 3 ajándékot kapni a segítségedért cserébe?

Csak a nevedet és az e-mail címedet kell megadnod, hogy a 90 napos felmérés lezárását követően (2017. március 15.) szinte azonnal megkapd az eredményeket, és megszerezz 3, a nyelvoktatási piacon sehol máshol nem elérhető nyelvtanulási segédanyagot.

Mit kell tudnod a meglepetésajándékaidról?

  • Az egyikből szuperhasznos kifejezéseket fogsz tanulni, amivel a külföldi nyaralás minden percét élvezni fogod. Az anyag elolvasása után nem kell többet azon aggódnod, hogyan rendelj étteremben, kérj útbaigazítást helyiektől, vagy foglalj szállást a neten indulás előtt.
  • Kapsz egy tételes listát azokról az igékről, amiket meg kell tanulnod, ha magabiztosan akarsz angolul beszélni.
  • Végül 31 olyan kifejezés kerül a birtokodba, amit hiába keresnél egy szótárban, nem fogod megtalálni, annyira mai és trendi szavak. Mi azért gyűjtöttek össze neked, mert ez az igazi, élő, beszélt, angol nyelv, amivel a való világban találkozni fogsz.

Ezeket az ajándékokat töltheted le 1 percen belül (és ingyen).

Add meg a nevedet, és az e-mail címedet, és azonnal a postaládádban landolnak az ajándékok.

31 szó
ami öt éve még nem
szerepelt a szótárban

51 mondat
ami nélkül ne
indulj el külföldre

301 ige
amit a leggyakrabban
használnak az angolban

Töltsd le az ajándékaidat.
Hova küldhetem?

*Az ajándékok letöltésével egyben elfogadod, hogy a továbbiakban e-maileket fogadj a Speak! Nyelviskolától. A további e-mailekről való leiratkozás bármikor lehetséges.
Adataidat harmadik félnek soha, semmilyen körülmények között nem adjuk ki, és anyamedveként védelmezzük.

Share This