Nehezen érted meg, amikor angolul beszélnek hozzád?

A ListenEZ hanganyagok segítenek!

Vadonatúj hanganyagaink segítenek, hogy többé ne kerülj ciki helyzetbe amiatt, ha nem érted meg, amit angolul mondtak neked. Úgy fejlesztheted velük a hallás utáni szövegértésed, hogy közben még időt is spórolsz – hiszen hallgathatod őket utazás, vagy akár házimunka közben is.

A ListenEZ hanganyagok megkönnyítik az angoltanulást

Egy jó hanganyagnak három ismérve van:

1.  Pontosan illeszkedik a tudásszintedhez
  2. Többfajta kiejtés megértésében segít (pl. brit és amerikai kiejtésben is)
  3. Olyan mindennapi szókincset és témákat dolgoz fel, amit valóban érdemes megtanulnod – hiszen használni is fogod a beszélgetéseknél.

A diákjaink rendszeresen kérték, hogy ajánljunk nekik olyan hanganyagot, amivel gyakorolhatnak otthon, de nem találtunk olyat, ami mindhárom fenti kritériumnak megfelel. Ezért úgy döntöttünk felvesszük saját hanganyagainkat. Minden tudásszintünkhöz elkészítettük a ListenEZ hanganyag csomagot.

A ListenEZ neked is segíteni fog, hogy egyszerűen, kényelmesen és hatékonyan fejlődhess otthonról, az irodából, vagy akár utazás közben.

Hiszen ahhoz, hogy jól tudj angolul 4 készséget kell kipipálnod:

1) Speak, azaz beszéd: erre tanfolyamaink adnak megoldást
2) Listen, azaz hallgatás – szövegértés: erre a hanganyagok adnak megoldást
3) Write, azaz írás: erre a munkafüzeteink adnak megoldást
4) Read, azaz olvasás: erre szintén a munkafüzeteink adnak megoldást.

Tehát a ListenEZ csomagokkal egy teljes pontot kipipálhatsz és óriásit fejlődhetsz.

Ezért fogod imádni a ListenEZ csomaggal a tanulást:

1) Nem rabolja az időd: Hallgathatod akár utazás, sport, házimunka közben, vagy épp otthon ülve. De akár még az irodában is.

2) Segíteni fog abban, hogy jókat beszélgethess angolul: Mert a hallás utáni szövegértésed fejlesztésével eljuthatsz odáig, hogy bárkit megérts.

3) Lehetővé teszi, hogy kiélvezd a sok-sok angol nyelvű filmet, sorozatot, videót és zenét – amiket egy kis gyakorlás után egyre jobban megértesz majd. Így egy teljesen új világ nyílik ki előtted.

4) Megkönnyíti, hogy szép és magabiztos kiejtéssel beszélhesd a nyelvet: Hiszen a kiejtésed azzal is fejlődik, ha sokat hallgatsz angolul beszélőket. Ez ugyanis azt szimulálja, mintha anyanyelvi környezetben élnél – csak sokkal kényelmesebb megoldás.

5) Segít abban, hogy jobban menjen az angol nyelvtan: Ha rengeteg angolt hallgatsz, akkor egy idő után elkezded érezni, ha valami nyelvtanilag helytelenül van megfogalmazva. Így ki tudod javítani magad.

Hol és hogyan tudod majd hallgatni a hanganyagokat?

Vásárlás után a hanganyagokat hallgathatod online, vagy akár le is töltheted okostelefonodra, vagy számítógépedre. Így pedig mindenhova magaddal viheted őket.

Milyen hanganyagok közül választhatsz?

Egy ListenEZ csomag 3 vagy 4 teljes tudásszint anyagát dolgozza fel hanganyagokkal. Összesen öt sima csomag készült:

• A-s csomag: tartalmazza az A1-1-es, A1-2-es, A2-1-es és A2-2-es szintek hanganyagait
  • B1-s csomag: tartalmazza a B1-1-es, B1-2-es, és B1-3-mas szintek hanganyagait
  • B2/I.-es csomag: tartalmazza a B2-1-es, B2-2-es, és B2-3-mas szintek hanganyagait
  • B2/II.-es csomag: tartalmazza a B2-4-es, B2-5-ös, és B2-6-os szintek hanganyagait
  • C-s csomag: tartalmazza az C1-1-es, C1-2-es, C1-3-mas és C1-4-es szintek hanganyagait

Hallgass bele a különböző csomagokba IDE KATTINTVA, hogy kapj egy kis ízelítőt a hanganyagokból.

Vásárolj most ListenEZ hanganyagot!
Válassz az alábbi lehetőségek közül:

Bármelyik hanganyagot megvásárolhatod átutalással is.
Bankszámlaszámunk, amire a választott csomag árát küldheted:

JOBE Kft. (Speak! Nyelviskola)
CIB bank: 10700392-25429703-51100005

Ezt írták azok akik már kipróbálták
módszerünkkel az angoltanulást: